„Profadienis“ – išskirtinė galimybė pažvelgti į verslą kitu kampu

2018-09-18

Ką jūs galvojate apie miesto naktinę ekonomiką? Ar sutiktumėte keisti per dešimtmečius nusistovėjusią praktiką, kai daugelis paslaugų įmonių uždaromos 18 val., o sporto renginiai ir koncertai baigiami iki vidurnakčio? Ar norėtumėte, kad jūsų miestas taptų dar vienu Europos didmiesčiu kartu su Mančesteriu, Berlynu ir kitais, į kuriuos turistai plūsta dėl aktyvaus naktinio gyvenimo?

Jau rugsėjo 26 d. 13 val. Verslo ir technologijų fakulteto I rūmų 211 auditorijoje  (Aušros al. 40) jūsų laukia įdomi diskusija apie naktinę ekonomiką, jos kuriamą finansinę vertę ir socialinius iššūkius. Specialiai parengtą scenarijų moderuos personalo atrankos įmonės EMPLONET ir Europos Parlamento biuro Lietuvoje ekspertai. Norintys dalyvauti turėtų registruotis el. p. vlc@svako.lt

Dalyvaudami paskaitoje turėsite galimybę laimėti kvietimą į PROFADIENĮ – dieną, skirtą verslo profesionalų ir studentų susitikimui. Tai unikali galimybė susipažinti su verslo praktikais (SEB banko,  Western Union, UAB Litcargus, UAB Digital Academy ir Lietuvos Marketingo asociacija) sprendžiant verslo užduotis. 

Spalio 18 dieną 100 finalinio PROFADIENIO renginio dalyvių sužinos, kaip įsivertinti Youtube ar Google Ads tinkamumą įmonės komunikacijai, kokiomis taisyklėmis vadovautis moderuojant trumpuosius verslo susirinkimus (angl. daily huddle), kas yra sveiką mitybą vertinantys vartotojai: naujas rinkos segmentas ar ilgalaikė tendencija, kaip asmeninių finansų valdymas padeda jums atskleisti asmenybę. Laukia dar daug kitų įžvalgų.

PROFADIENIO laimėtojų komandai bus įteiktas pagrindinis prizas – kelionė į Europos Parlamentą. 

Daugiau apie renginį – www.profadienis.lt


Atgal