„Profadienio“ komanda – tarptautinėje įmonėje sostinėje

2022-11-22

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, nugalėję „Profadienio“ konkurso operacijų kategorijoje, buvo pakviesti atvykti į Vilniuje esančią įmonę „AmerisourceBergen“.

Komandos koordinatorė Šiaulių valstybinėje kolegijoje – lektorė Aistė Padgureckienė. Dėstytoja su studentais taip pat lankėsi minėtoje įmonėje.

„AmerisourceBergen“ – pasaulinė sveikatos priežiūros paslaugų kompanija, esanti didžiausių bendrovių sąrašo „Fortune 500“ 10 vietoje.

Vizito metu Šiaulių valstybinės kolegijos studentai ir dėstytoja turėjo galimybę susipažinti su įmonės operacijomis, biuru ir įmonės kultūra. Apsilankymai sandėlyje ir biure – tai reali galimybė prisiliesti prie įmonės veiklos.

„Operacijos vyksta nuo mėgintuvėlių supakavimo į specialias dėžes iki siuntos pristatymo į  bet kurią Europos vietą“, – įspūdžiais dalijasi Statybos programos studentas Benas Danikauskas.

Biure vykę pokalbiai su padalinių vadovais, darbuotojais padėjo suprasti tikrąsias įmonės vertybes. Darbuotojai, jų patarimai, inovatyvi ir išmani įmonės aplinka, joje vykstantis gyvenimas studentus sužavėjo.

Lietuvoje „AmerisourceBergen“ palyginti neseniai, tačiau ji plečia savo veiklą ir siekia dar didesnių tikslų, sparčiai didindama darbuotojų skaičių ne dešimtimis, o šimtais.

„Džiaugiamės vizitu, užmegztais ryšiais tarp verslo ir Šiaulių valstybinės kolegijos. Studentams „AmerisourcBergen“ paliko puikų įspūdį, jie netgi sulaukė darbo pasiūlymų, buvo pakviesti tapti įmonės dalimi. Grįžome kupini naujų idėjų. Be to, esame dėkingi už galimybę pamatyti Vilnių iš televizijos bokšto“, – vizitą apibendrino dėstytoja Aistė Padgureckienė.


Atgal