Prasideda papildomas bendrojo priėmimo etapas

2017-08-09

Rugpjūčio 10–16 dgalima teikti naujus prašymus ir dalyvauti bendrojo priėmimo konkurse dėl valstybės finansuojamų ar nefinansuojamų vietų. Gali dalyvauti ir nauji stojantieji, nesiregistravę dalyvauti bendrajame priėmime iki liepos 19 d.

Papildomo etapo prašymai teikiami taip pat, kaip ir pagrindinio etapo metu – internetu per svetainę www.lamabpo.lt. Šiuo laikotarpiu bus galima įkelti atestatų duomenis ir kitą informaciją į bendrojo priėmimo informacinę sistemą (taip pat aktualu asmenims, dalyvavusiems pagrindiniame bendrojo priėmimo etape, bet laiku neįkėlusiems informacijos ir dėl to nedalyvavusiems konkurse). Papildomo etapo prašymuose galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Primename: pasirašiusieji I ar II etape valstybės nefinansuojamų (vnf) studijų sutartis, papildomame etape gali dalyvauti ir dėl valstybės finansuojamos (vf), ir dėl nefinansuojamos studijų vietos. Pasirašiusieji vf studijų sutartį, gali dalyvauti konkurse tik dėl vnf studijų vietos.

Naudinga: Kolegijos priėmimo tarnyboje sudarytos sąlygos stojantiesiems užsipildyti bendrojo priėmimo prašymus. Kviečiame apsilankyti ir kartu gauti išsamią konsultaciją įvairiais klausimais – nuo studijų iki apgyvendinimo.

Papildomo etapo kvietimai bus skelbiami rugpjūčio 21 d., studijų sutartys su pakviestaisiais studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje pasirašomos kolegijos priėmimo tarnyboje rugpjūčio 22 ir 23 d. 9–16 val. Laikytis nurodytų terminų privalu. Negalėsiantys patys pasirašyti studijų sutarties nurodytu laiku, turėtų pasirūpinti notaro patvirtintu įgaliojimu arba sudaryti jį portale https://igaliojimai.lt/

Laisvų valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų vietų yra visose Kolegijos studijų programose, priklausančiose šioms koleginių studijų krypčių grupėms: informatikos, inžinerijos, sveikatos bei socialinių mokslų, verslo ir viešosios vadybos.

Papildomam bendrojo priėmimo etapui likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos (pagal studijų krypčių grupes, LAMA BPO informacija).

Šiaulių valstybinėje kolegijoje tęsiamas ir tiesioginis priėmimas į visas studijų programas. Prašymai priėmimo tarnybai teikiami iki rugpjūčio 23 d, vėliau – fakultetų dekanatams. Į studijų programą Gamybos ir logistikos vadyba priimama tik per tiesioginį priėmimą.

Iš viso šiemet studijų sutartis su ŠVK jau yra pasirašę beveik 500 būsimųjų pirmakursių, jų būrys margaspalvis: nuo tik ką gavusių brandos atestatą abiturientų iki skaičiuojančių šeštą dešimtį metų asmenų. Įdomu tai, kad vyresniems dažnai lengviau sekasi gauti valstybės finansuojamą studijų vietą.

Kviečiame prisijungti, mokytis niekada nevėlu!

ŠVK priėmimo tarnyba
Aušros al. 40 
Darbo laikas: I–V nuo 9 iki 16 val. (rugpjūčio 15 d. švenčiame Žolinę)
Tel.: (8 41) 52 50 51, (8 41) 52 37 69
Mob.: +370 615 97 114, +370 615 97 115
El. p. priemimas@svako.lt


Atgal