Prasideda antrasis bendrojo priėmimo etapas

2018-08-01

Pageidaujantys dalyvauti antrajame bendrojo priėmimo etape savo ketinimą turi pažymėti bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS).

Antrajame pagrindinio priėmimo etape gali dalyvauti tik tie stojantieji, kurie savo prašymus buvo įregistravę pirmajame etape.

Stojantieji iki rugpjūčio 3 d. 16 val. gali keisti pageidavimų eiliškumą, pakeisti jau įrašytus valstybės nefinansuojamų vietų pageidavimus ar įrašyti naujų, tačiau negali įrašyti naujų valstybės finansuojamų vietų ir valstybės nefinansuojamų vietų su stipendija pageidavimų

Antrajame etape stojantieji gali:
–  pretenduoti tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu pirmojo etapo metu pasirašė valstybės nefinansuojamą studijų sutartį;
–  pretenduoti tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu negavo jokio kvietimo;
– pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu pirmajame etape pasirašė valstybės finansuojamų ar valstybės nefinansuojamų su studijų stipendija studijų sutartį.
   
Antrojo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 7 d. iki 12 val.

Stojantieji kviečiami atvykti į Kolegijos priėmimo tarnybą konsultuotis dėl bendrojo arba tiesioginio priėmimo ir pateikti prašymus priimti studijuoti.

Norinčių tapti studentais dar laukia ir papildomas, jau paskutinis šiemet, bendrojo priėmimo etapas. Papildomo etapo metu, rugpjūčio 13–17 d., galės užsiregistruoti ir nauji stojantieji, o jau dalyvavusieji galės įrašyti naujus pageidavimus dėl valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų studijų vietų tose aukštųjų mokyklų studijų programose, kuriose bus likę laisvų vietų.

Pirmajame bendrojo priėmimo etape kvietimus studijuoti kolegijose gavo 10 645 stojantieji. Sutartis su Šiaulių valstybine kolegija jau pasirašė beveik 400 asmenų.

Priėmimo tarnyba, stojančiųjų konsultavimas
el. p. priemimas@svako.lt
tel. (8 41) 52 50 51, (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114
Šiaulių valstybinės kolegijos Centriniai rūmai, Aušros al. 40
Darbo laikas: 9–16 val., išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas (pertrauka 12.00–12.45 val.)


Atgal