Praktika svetur – neabejotinai naudinga ir skatinanti tobulėti

2021-12-27

Statybos studijų programos studentas Audrius Mikalajūnas dalijasi „Erasmus+“ praktikos patirtimi.

Šiaulių valstybinės kolegijos ištęstinių studijų studentas Audrius mainų programos „Erasmus+“ praktiką atliko Jungtinėje Karalystėje.

Anot Audriaus, praktikos metu jo laisvalaikis nebuvo aktyvus, nes dirbti teko lauke, pakako statybų aikštelėje praleisto laiko.

Darbo pobūdis buvo įvairus – teko rinkti stelažą, mūryti, dengti stogą. Lietuvoje Audrius turėjo įgijęs aukštalipio pažymėjimą, kuris pravertė ir šios praktikos metu.

Audrius atliko praktiką naujai statomame prabangių nuosavų namų kvartale.

„Įdomu būtų kada nuvažiuoti ir pamatyti, kas bus po metų, kai bus viskas baigta“, – sako studentas.

Audriaus kolegos praktikos metu daugiausia buvo lenkai ir anglai. Teko bendrauti tiek su vienais, tiek su kitais. Pasak Audriaus, su anglais bendrauti sekėsi lengviau.

„Galbūt kitiems labiau trukdė kalbos barjeras ar kažkoks nusistatymas prieš atvykusius iš svetur, tačiau dauguma mielai pataiso ar padeda pasakyti, kad suprastų aplink esantys. Svarbu, kad būtų šalia žmogus, kuris visada galėtų pagelbėti – pavertėjautų“, – praktiką Jungtinėje Karalystėje apibendrina ŠVK Statybos programos studentas.

Laisvesnį laiką studentas su kolegomis išnaudodavo išėjimui į miestą.

Nori pažinti kitas kultūras ir leistis į nepamirštamą gyvenimo nuotykį? Mėgsti keliones, naujas pažintis ir svajoji save išbandyti? Mainų programa „Erasmus+“ tau gali padovanoti nepakartojamų įspūdžių!

Kilus klausimams, jau dabar kviečiame susisiekti su Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojomis:

dėl „Erasmus+“ praktikos – Guoda Kačinskaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 671 94 392
El. paštas g.kacinskaite@svako.lt

dėl „Erasmus+“ dalinių studijų – Raminta Kudrickaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 629 34 951
El. paštas r.kudrickaite@svako.lt

Tarptautinių ryšių skyrius įsikūręs centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, 206 kab.).


Atgal