Popietė su Giedriumi Savicku: išla(is)vink kūrybiškumą

2019-01-25

Siūlome tau vasario 20-osios popietę susiplanuoti jau dabar!

Į Šiaulius atvyksta daugeliui gerai pažįstamas kino, teatro ir TV aktorius Giedrius Savickas. Su svečiu kalbėsime apie kūrybiškumą ir viską, kas su tuo susiję: savęs paieškas, kasdienius dalykus, įkvepiančius kurti, motyvaciją ieškoti kūrybinio įkvėpimo ir drąsą nepaisyti stereotipų, žingsnius savo svajonių link, verslumą. Pokalbį su Giedriumi moderuos Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Monika Šaltytė.

Šis susitikimas – tai projekto „Creative Lab“ dalis. Visi norintys gali dalyvauti ne tik susitikime su G. Savicku, bet ir kitose tądien suplanuotose veiklose.

Projekto „Creative Lab“ renginio darbotvarkė

10.00 Renginio dalyvių registracija
10.30 Projekto „Creative Lab“ pristatymas
11.30 Pertrauka
12.00 Pokalbis su Giedriumi Savicku, moderuoja aktorė Monika Šaltytė 
13.30 Diskusija
14.30 Pabaiga

Dalyvavimas renginyje nemokamas, būtina išankstinė registracija čia: http://bit.ly/Kurybiskumo_popiete. Dalyvių skaičius ribotas.

P. S. Renginys subalansuotas visiems, tačiau labiausiai laukiame kuriančių, ieškančių, klausiančių ir originaliai pasaulį matančių žmonių! Kviesk draugus ir susitikime vasario 20-ąją!

Renginio vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos centriniai rūmai (Aušros al. 40). 

Projektas „Kūrybinės dirbtuvės: studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas Šiaurės, Vidurio ir Pietų Lietuvoje (Creative Lab)“ Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0002 finansuojamas 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

 


Atgal