Pasirašyta sutartis tarp Šiaulių valstybinės kolegijos ir „Gintros“ klubo sistemos

2021-10-05

Plečiami produktyvios partnerystės ryšiai tarp sėkmingai veiklą vystančių Šiaulių organizacijų.

Pasirašyta partnerystės sutartis tarp Šiaulių valstybinės kolegijos ir Šiaulių „Gintros“ klubo sistemos. Organizacijų partnerystę paskatino bendras siekis tobulėti, atlikti praktikas, dalintis vertingomis žiniomis, keistis taikomomis darbo metodikomis, vystyti projektus.

Kolegija kitais metais švęs savo veiklos dvidešimtmetį. Visai neseniai – prieš dvejus metus – tokį patį jubiliejų žymėjo ir tituluočiausias Lietuvos futbolo klubas – „Gintra“.

„Mūsų organizacijos tikslas nėra koncentruotas tik į aukščiausių sportinių rezultatų siekimą aikštėje. Norime tobulėti, prisitaikyti prie naujausių tendencijų, mokytis iš kitų, todėl partnerių paieška yra nuolatinis ir svarbus procesas. Šiaulių valstybinė kolegija savo turima patirtimi tam tikrose srityse galės suteikti naudingų žinių mūsų klubo treneriams, specialistams, o mes galėsime prisidėti prie jų vykdomų projektų. Esame motyvuoti ir pozityviai nusiteikę vieni kitiems pagelbėti visose srityse“, – pasirašius partnerystės sutartį kalbėjo „Gintros“ klubo direktorius Mantas Radavičius.

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė pabrėžė, kad aukštoji mokykla, vykdanti ir sveikatos mokslų studijas, savo veikloje siekia laikytis socialinės atsakomybės ir tinklaveikos principų.

„Partnerystės sutartis ne tik suteiks Kolegijoje vykdomos Kineziterapijos studijų programos studentams daugiau praktinių įgūdžių tobulinimo galimybių, bet ir leis aktyviau plėtoti sporto veiklas mieste, skatinti mokinių ir studentų fizinį aktyvumą, įgyvendinti sveikatinimo projektus“, – bendradarbiavimo perspektyvas apibendrino Šiaulių valstybinės kolegijos vadovė.


Atgal