Pasinaudokime visomis nuotolinio darbo galimybėmis

2020-05-07

Mielieji Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, dėstytojai ir darbuotojai, mūsų draugai ir partneriai!

Gegužės 6 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybė dar kartą pratęsė karantiną. Nors karantino sąlygos vis labiau švelninamos, suvaržymų mažėja, vis dėlto suprantame, kad iki visiško grįžimo į įprastinį gyvenimą kol kas teks palūkėti. Vadinasi, turime pasitelkti dar šiek tiek kantrybės, kad ne tik išnaudotume visas galimybes, bet ir nudirbtume suplanuotus darbus.

Pavasarinė gamta su mumis dosniai dalijasi saulės spinduliais, pavasarišku oru, spalvų ir garsų gausa. Taip pat aktyviai vyksta darbas Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Jau nutarta, kad šie mokslo metai mūsų aukštojoje mokykloje bus pabaigti nuotoliniu būdu. Suvokdami, kad praktiniai įgūdžiai yra labai vertingi, sudarome galimybes laboratorinius ir praktinius darbus atlikti turtingose Kolegijos laboratorijose ir kabinetuose. Pabrėžiame, kad kiekvienos akademinės grupės situaciją sprendžiame atskirai, atsižvelgdami į konkrečios studijų programos ir kurso poreikius.

Kaip ir įprasta tokiu metu, vyksta baigiamųjų darbų peržiūros ir gynimai katedrose. Kad karantinas ir nuotolinis darbas neturėtų įtakos būsimųjų specialistų pasirengimo kokybei, studentams sudaromos sąlygos papildomai konsultuotis visais klausimais.

Kolegijoje pavasariškai aktyvus ir mokslinis gyvenimas. Balandžio 30 d. Verslo ir technologijų fakultete nuotoliniu būdu įvyko tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“. Konferencijos, kuri organizuota kartu su Chuano Karloso universitetu (Ispanija), Apskaitos ir finansų koledžu (Latvija), Porto politechnikos institutu (Portugalija), Kaukazo tarptautiniu universitetu (Gruzija), Didžlės universitetu (Turkija), dalyviai galėjo susipažinti su keliomis dešimtimis pranešimų verslo, apskaitos, komunikacijos, informacinių technologijų ir inžinerinių sprendimų temomis.

Pavasario galia kelti ir keisti pasaulį akivaizdesnė kiekvieną dieną, o žmogus yra stiprus savo gebėjimu išgyventi pokyčius ir prisitaikyti prie aplinkybių. Dar kartą linkėdama mums visiems kantrybės, nuoširdžiai linkiu pajausti kuo daugiau gražių pavasario dienų ir viltingai laukti gerųjų pokyčių.


Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė


 
 

 


Atgal