Nuotoliniame renginyje – sveikinimai Bendrosios praktikos slaugos studentams

2021-02-04

Vasario 3 d. vyko nuotolinė diplomų įteikimo ceremonija Bendrosios praktikos slaugos studentams.

Tai jau 17-oji Šiaulių valstybinės kolegijos Bendrosios praktikos slaugytojų laida. Studijas baigė 40 šios studijos programos atstovų, 4 iš jų – su pagyrimu.

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė N. Šedžiuvienė dėkojo studentams už susitelkimą ir kantrybę einant tikslo link, džiaugėsi, kad kartu pavyko įveikti visus sunkumus, iš kurių įsimintiniausi tie, kurie susiję su pasaulį sukausčiusia pandemija:

„Baltas sniegas, kurį šiandien matome už lango, asocijuojasi su sniego baltumo chalatais, kuriuos kasdien dėvėsite dirbdami. O ta skaisti saulė, kuri šiandien mus džiugina – tarsi tos šviesios mintys, gerumas, atjauta, empatija ir meilė, kuria dalinsitės dirbdami“.

Kolegiją paliekančius studentus taip pat pasveikino Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė, prodekanė Laima Leščinskienė, grupės kuratorė ir Biomedicinos mokslų katedros vedėja Aleksandra Sakalauskienė, studentų baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos pirmininkė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Asta Mažionienė, Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Aistė Dambrauskaitė.

Gražius sveikinimo žodžius ir nuoširdžius linkėjimus galima apibendrinti nuotolinio renginio metu išsakytomis mintimis: žmogus negali susigrąžinti 3 dalykų – laiko, žodžio ir galimybių, todėl svarbu naudoti laiką protingai, žodžius tarti atsakingai ir, be abejonės, priimti visas gyvenimo siūlomas galimybes.

Kolegijos vadovai džiaugėsi, kad 3,5 metų trukusias studijas studentai užbaigia palikdami iš tiesų ryškų pėdsaką – išeinanti studentų grupė buvo aktyvi, domėjosi savanoryste, dalyvavo mokslinėje veikloje.

Dar kartą visos kolegijos vardu sveikiname Bendrosios praktikos slaugos studentus, pradedančius savarankišką darbinį kelią, linkime sėkmės ir ryžto siekiant profesinių ir asmeninių tikslų.

Primename, kad Pasaulio sveikatos organizacija 2020 metus buvo paskelbusi slaugytojų ir akušerių metais – taip atkreiptas dėmesys į šios profesijos prasmingumą ir reikšmingumą.


Atgal