Nuostabi „Erasmus+“ praktika Ispanijoje

2019-02-27

Eglė Rozenbergaitė, 3 kurso Burnos higienos programos studentė, neseniai grįžo iš Ispanijos salos Tenerifės, kur atliko praktiką pagal mainų programą „Erasmus+“.

Eglė sako, kad ši kelionė ir praktika tiesiogiai pakeitė jos gyvenimą!

„Praktiką atlikau mažoje, jaukioje klinikoje kurortiniame Costa Adeje mieste. Dirbdama tikrai pajutau ispanišką dvasią: niekas niekur neskuba, vis mėgsta maloniai pasišnekučiuoti. Turėjau visas galimybes realizuoti save kaip burnos higienistė, atlikdama profesionalias burnos higienos veiklas su mentoriaus priežiūra ir bendraudama su įvairios kilmės pacientais. Taip pat asistavau ir turėjau galimybę sukaupti daugiau žinių apie skirtingą odontologinį gydymą.“

Kadangi praktikos vieta buvo labai arti paplūdimio, Eglė turėjo daug progų praleisti popietę skaitydama knygą ar net pietaudama ant jūros kranto. Tikrai pasakiška praktika! Darbo pradžia buvo nuo 10 valandos, vadinasi, puikios sąlygos užsiimti svarbia studentei  veikla – joga.

„Savaitgaliais skirdavau laiko tam, kad apkeliaučiau salą ir pamatyčiau visas jos gyvenimo spalvas. Sąmoningai pasirinkau keliauti po gamtą, nes tai man yra artimiau negu miestai“, – įspūdžiais dalijasi trečiakursė.

Anot Eglės, Tenerifė – tikrai magiška sala...

„Labai džiaugiuosi pasinaudojusi „Erasmus+“ galimybe keliauti, susipažinti ir pasisemti kitos kultūros. Tikrai raginu ir rekomenduoju visiems pasinaudoti šia nuostabia proga!“


Atgal