Norinčių tapti kraujo donorais vis daugėja

2017-03-15

Vakar Šiaulių valstybinėje kolegijoje (ŠVK) viešėjo Nacionalinio kraujo centro atstovai – vyko kraujo donorystės akcija. Šį kartą į auditoriją, kurioje laukė prasminga ir kitam žmogui galinti padėti procedūra, žengė per 30 drąsių ir pilietiškų jaunų žmonių.

Kovo 14 d. kraujo dovanojo 31 žmogus (vienas asmuo dėl tam tikrų priežasčių tapti kraujo donoru negalėjo). Tai, galima sakyti, mažas mūsų visų laimėjimas, nes praėjusioje akcijoje, kuri vyko lapkritį, kraujo duoti panoro 22 asmenys. Prie akcijos ir šįkart prisijungė tiek studentai, tiek dėstytojai. Galime dar kartą pasidžiaugti, kad esame pilietiški ir aktyviai dalyvaujame įvairiose iniciatyvose.

Kaip pasakojo Nacionalinio kraujo centro specialistės, 9 ŠVK atstovai kraujo dovanojo pirmąsyk, buvo ir tokių, kurie kraują davė jau 6 ar 7 kartą.

Už gerus darbus visuomet atsidėkojama – VšĮ Nacionalinis kraujo centras pradžiugino donorus simbolinėmis dovanomis. 

Kita kraujo donorystės akcija Šiaulių valstybinėje kolegijoje planuojama rudenį.

Jei vakar kraujo donorystės akcijoje sudalyvauti nespėjote, visuomet esate laukiami Nacionalinio kraujo centro padalinyje Šiauliuose (S. Daukanto g. 90).

Svarstote tapti kraujo donoru, tačiau nedrįstate? Naudingos informacijos apie kraujo donorystę galite rasti http://v2.kraujodonoryste.lt/

Viešųjų ryšių specialistė
Urtė Drąsutytė

 


Atgal