Mokymai Neformalaus ugdymo centre

2019-01-15

Atsižvelgdami į bendruomenei aktualius tobulinimosi poreikius ir Šiaulių valstybinėje kolegijoje patvirtintą Neformalaus ugdymo mokymų organizavimo tvarką, įvairioms tikslinėms klausytojų grupėms (socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams, slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, kineziterapeutams ir kitiems specialistams) vykdome mokymus, skirtus suaugusiųjų profesinei kvalifikacijai kelti, konstruktyvaus bendravimo su pacientais ir klientais kompetencijoms tobulinti.

Informaciją tiksliname ir atnaujiname kiekvieną mėnesį. Daugiau informacijos galite rasti Šiaulių valstybinės kolegijos tinklalapyje, taip pat Neformalaus ugdymo centro puslapyje socialiniame tinkle

Kvalifikacijos tobulinimo programos (seminarai, mokymai, konferencijos)  vykdomi Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete. Jei susidaro ne mažesnė kaip 20 žmonių grupė, mokymus galime organizuoti jūsų įstaigoje.  

Visiems mokymų dalyviams išduodami pažymėjimai / pažymos apie išklausytą kursą.

Visais klausimais apie mokymus kviečiame teirautis tel. 8 659 79 485, (8 41) 52 41 66, rašyti el. p. nuc@svako.lt arba atvykti adresu: Šiauliai, M. K. Čiurlionio 16A-119.

 Atnaujintas mokymų sąrašas 2019 metams


Atgal