Merginų krepšinio komanda iškovojo II vietą!

2023-05-02

Balandžio 27 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų studentų XXIII sporto žaidynių finalinės merginų krepšinio rungtynės.

Kovos buvo labai atkaklios. Šiaulių valstybinės kolegijos merginos pirmosiose rungtynėse įveikė Kauno kolegijos komandą. Finale pritrūko jėgų, todėl šį kartą ŠVK studentės nusileido Vilniaus kolegijos merginoms.

ŠVK merginų komanda iškovojo II vietą, džiaugėsi taure ir sidabro medaliais. Čempionėmis tapo Vilniaus kolegijos krepšininkės, trečioji vieta atiteko Kauno kolegijai.

ŠVK merginų krepšinio komandoje žaidė Gytė Dominauskaitė (BPS20), Neda Eitutytė (KNZ21), Enrika Matiukaitė (TAV20), Kamilė Bronušaitė (SD21), Auksė Kalnikaitė (VAD22), Emilė Grigaliūtė (K19), Inga Jonaitytė (KNZ22), Jolita Brunevičiūtė (KNZ22) ir Eva Žemėpatytė (K22).

Komandą treniruoja Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.