Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių futbolo varžybos

2021-11-30

Lapkričio 24 d. Vilniaus kolegijos sporto bazėje vyko XXI Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių salės futbolo 5x5 varžybos.

Į finalines varžybas savo komandas delegavo Kauno kolegija, Kauno technikos kolegija, Vilniaus kolegija, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei Šiaulių valstybinė kolegija.

Su visų kolegijų komandomis kovojome garbingai ir atkakliai, bet šį kartą likome be medalių.

Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus kolegijos futbolo komanda, antrą vietą užėmė Kauno kolegijos vaikinai, trečiąja vieta džiaugėsi Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija.

Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo Arnas Giedrimas (GLV20), Paulius Kirkutis (KNZ20), Faustas Traškevičius (KNZ20), Augustas Višinskas (OKR21), Aleksandr Grickievič (OKR21), Dominykas Nedzelskis (MT21), Deividas Feldmanas (KNZ21), Eimantas Janušauskas (ATE21), Ignas Kuokolas (ATE21), Agnius Jaraminas (KNZ21) ir Paulius Sabaliauskas (MT21).

Komandai vadovauja Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.