Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės ŠVK sportininkams – itin sėkmingos!

2021-10-07

Spalio 6 d. Girionyse (Kauno r.) vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Kauno technikos, Vilniaus ir Šiaulių valstybinės kolegijų merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, susumavus 500 m bėgimo rungties rezultatus, kroso taurės varžybų I vietą iškovojo Šiaulių valstybinės kolegijos merginų komanda, kuriai atstovavo Eglė Butkienė (KNZ19), Karina Vlasovaitė (K19), Brigita Gilienė (OKR21), Aliona Ežerskienė (OKR21), Alina Kasparova (KNZ21) ir Deimantė Juodytė (OKR21).

Antrąją vietą užėmė Kauno kolegijos merginos, trečiąją – Vilniaus kolegijos lengvaatletės.

Karina Vlasovaitė (K19) 500 m bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanota aukso medaliu, Deimantė Juodytė (OKR21) asmeninėje įskaitoje pelnė sidabro medalį, Eglė Butkienė (KNZ19) pasipuošė bronzos medaliu.

ŠVK vaikinai 1000 m bėgimo rungtyje iškovojo II vietą ir džiaugėsi sidabro medaliais. Vaikinų komandai atstovavo Erikas Stanikaitis (ATE19), Julius Petrauskas (KNZ19), Armandas Žumbys (KNZ19), Ignas Kuokalas (ATE21), Deividas Feldmanas (KNZ21) ir Rokas Gudeliauskas (TV19).

Pirmąją vietą iškovojo Kauno kolegijos komanda, treti liko Kauno technikos kolegijos vaikinai.

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Norėtum prisijungti prie ŠVK sporto komandų? Daugiau informacijos apie sportinę veiklą po paskaitų skelbiama ČIA.