Kviečiame studentus registruotis į „Rotary akademiją“

2017-10-27

Ieškome motyvuotų ir iniciatyvių, tačiau galbūt ne visada drąsių ir pasitikinčių savimi studentų, kuriems būtų naudinga profesionalo, tikro srities specialisto (mentoriaus) pagalba ir patarimai. Mentoriai yra pasiryžę projekto metu (iki 2018 m. birželio mėnesio) supratingai ir kantriai išklausyti, būti puikiais pašnekovais, besidalijančiais savo patirtimi ir ugdančiais kritinį mąstymą. Vyresnieji kolegos yra pasiruošę užmegzti nuoširdų ryšį su studentu, kad jis galėtų laisvai dalytis savo idėjomis, pamąstymais, klausimais.

Susidomėjai? Registruotis http://www.rotaryakademija.lt/registracija/ galima iki lapkričio 10 dienos, bet tik užsiregistruoti neužteks – visų šioje iniciatyvoje planuojančių dalyvauti studentų dar laukia atranka, kuri planuojama lapkričio 14 d. 18 val.

Įdomu, kokio mentoriaus gali tikėtis?

Tarp šių metų „Rotary akademijos“ mentorių jau yra Remigijus Laurutis (UAB „Cherry Servers“ valdybos pirmininkas), Aurimas Žvinys (Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas), Andrius Lickan (UAB „ISS Baltic“ direktorius). Išsamus mentorių sąrašas bus patikslintas atrinktiems studentams.

Išsamesnė informacija apie projektą – http://www.rotaryakademija.lt/, feisbuke – Rotary akademija, tel. 8 603 51 151.

Pozityvūs sėkmingo gyvenimo pavyzdžiai leidžia optimistiškai žvelgti į savo galimybes, jas patikrinti realybės testu. Tai žinodami, Lietuvos Rotary klubų nariai, kurie yra geriausi įvairių veiklos sričių profesionalai, sukaupę verslo, profesinės ir – svarbiausia – gyvenimiškos patirties, šiandien tiesia pagalbos ranką studentams, nusprendusiems pradėti naują etapą ir geriau pažinti save. Šių dienų Lietuvoje jaunimui dažnai stinga autoritetų, santykio su pozityviais sėkmingo gyvenimo pavyzdžiais ne tik artimiausios aplinkos, bet ir viso pasaulio mastu. Be galimybės mokytis iš vertingos patirties sukaupusių žmonių sudėtingiau priimti svarbius sprendimus, kurti tikslus, pasitikti asmeninio gyvenimo, karjeros iššūkius.

Pagrindinis projekto tikslas – drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais ir atsakingais visuomenės piliečiais.

 


Atgal