Kviečiame projekte „Lietuvos galia“ palaikyti ŠVK organizuotą renginį

2021-11-24

Šiaulių valstybinės kolegijos 2020 metais organizuotas renginys – „Šiaulių miesto jaunimo piknikas #AšEsuŠiauliai“ – pristatomas Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyvoje „Lietuvoje galia“.

2020 m. rugsėjo 10 dieną renginyje „Šiaulių miesto jaunimo piknikas #AšEsuŠiauliai“ prie Šiaulių valstybinės kolegijos būrėsi Šiaulių jaunimas, kurio laukė pusdienis prasmingų diskusijų ir įvairių veiklų. Organizatoriai džiaugėsi šiauliečių susidomėjimu pasiūlytomis veiklomis: piknike sulaukta ir gimnazistų, ir įvairių organizacijų atstovų, ir pavienių smalsuolių, kurie įdėmiai klausėsi svečių minčių ir pasisakymų.

Tie, kas nedalyvavo renginyje, diskusijas gali ir šiandien peržiūrėti Šiaulių valstybinės kolegijos feisbuko paskyroje, jos buvo transliuojamos tiesiogiai: I įrašas; II įrašas.

„Lietuvos galia – tai visi jos žmonės. Bet kuri demokratinė valstybė stipri tiek, kiek pajėgi, atspari ir pasirengusi veikti jos pilietinė visuomenė. Projektu „Lietuvos galia“ siekiame didinti pilietinę galią, motyvuoti ir telkti aktyvius gerovės kūrėjus, burti bendruomenę ir taip stiprinti jų balsą, tarpusavio palaikymą, auginti bendruomeniškumo kultūrą ir skatinti savanorystę. Gerovės valstybės kūrimas negali ir neturi apsiriboti vien instituciniu valstybės vaidmeniu. Pilietinė galia – būtina sąlyga, keičiant mūsų šalį iš globos valstybės į visavertę brandžią gerovės valstybę“, –  sako Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Pasak šalies vadovo, Gerovės Lietuvos kūrimas negali ir neturi apsiriboti vien valstybės vaidmeniu. Pilietinė galia – būtina sąlyga, keičiant mūsų šalį iš globos valstybės į visavertę gerovės valstybę. Ši galia išjudina reikalingiausias permainas, pasiekia toliausius kampelius ir užpildo tas erdves, kurias ne visada pajėgios skubiai padengti valdžios institucijos. Bendruomenės taikliau ir greičiau išsprendžia tas problemas, kurias, būdamos arčiau žmonių, geriau pažįsta.

Interneto svetainėje https://www.lietuvosgalia.lt Prezidentas kviečia visuomenę jungtis, dalintis savo iniciatyvomis ir nuveiktais darbais.

Gerovės valstybę galime sukurti tik kartu, todėl Prezidentas ragina visus pilietiškus žmones, visuomeninius judėjimus, įvairias bendruomenes, nevyriausybines organizacijas įsitraukti į šį kūrybos procesą.

Savo balsą Šiaulių valstybinės kolegijos organizuotam renginiui galite atiduoti ČIA.

Šiaulių valstybinė kolegija džiaugiasi, kad su Šiaulių miesto savivaldybės finansavimu kasmet gali organizuoti gražius renginius, skatinti kultūrinio gyvenimo įvairovę, garsinti saulės miestą, formuoti teigiamą jo įvaizdį – ypač tarp jaunų žmonių.

Balsuoti už labiausiai patikusias iniciatyvas galima iki sausio 31 dienos.


Atgal