Kviečiame moksleivius registruotis į veiklas per SKU kalendorių

2022-02-23

Kovo–balandžio mėnesiais Šiaulių valstybinė kolegija ragina moksleivius aktyviau dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, siūlančiuose galimybių susipažinti su skirtingomis profesijomis, įgyti praktinių įgūdžių, sužinoti atsakymus į klausimus apie 2022 priėmimą į Šiaulių valstybinę kolegiją.

Nuo kovo 2 dienos iki balandžio mėnesio pabaigos suplanuota beveik dvi dešimtys susitikimų nuotoliniu būdu ir gyvai.

Organizuojami pažintiniai vizitai, patyriminės veiklos, moksleiviai kviečiami savanoriauti.  Tikimasi, kad Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomi užsiėmimai suaktyvins moksleivių profesinį veiklinimą, skatins plėsti akiratį, visapusiškai tobulėti.

Moksleivių registracija vykdoma per Socialinių kompetencijų ugdymo (SKU) kalendorių.

Primename, kad, esant poreikiui, organizuojamos nuotolinės konsultacijos apie artėjantį 2022 priėmimą į aukštąją mokyklą mokinių ar kitų suinteresuotų asmenų grupėms. Dėl susitikimų online su ŠVK priėmimo specialistais kviečiame susisiekti el. paštu priemimas@svako.lt arba karjera@svako.lt.

Netrukus skelbsime informaciją ir apie renginių ciklą „Atvirų durų dienos 2022“, kuriame suplanuota taip pat daug skirtingų susitikimų įvairiomis temomis. Kviečiame sekti informaciją aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.


Atgal