Kviečiame moksleivius į robotikos pamokas

2019-01-24

Šiaulių valstybinė kolegija, suprasdama poreikį dar mokyklos suole jaunimą supažindinti su ateities specialybėmis ir šiuolaikinėmis technologijomis, kviečia į svečius vyresniųjų klasių moksleivius.

Robotikos pamokos gali vykti jums patogiu metu – tarkimės, siūlykite savo variantus.

Esame pasiruošę pamokas vesti tiek Šiaulių valstybinėje kolegijoje, tiek jūsų mokykloje. 

Užsiėmimų metų siūlome kalbėtis(s) apie robotikos ir automatikos konkurenciją, 4.0 pramonės revoliuciją, atskleisti daiktų interneto paslaptis, diskutuoti apie šiuolaikinę pramonę, rinktis ateities specialybes. Lauksime pačių įvairiausių jūsų klausimų apie vis didėjančią ne tik pramonės, bet ir visos mūsų aplinkos robotizaciją. Tikimės, kad bus įdomu pamatyti Šiaulių valstybinės kolegijos laboratorijose esančias modernias CNC stakles, stebėti, kaip programuojamas ir dirba gamybos robotas.

Ši iniciatyva – tai puiki proga iš arčiau susipažinti su inžinerijos mokslais, technologijomis, sužinoti daugiau apie karjeros inžinerijos srityje perspektyvas.

Domina? Susisiekime! Robotikos pamokų koordinatorius – Šiaulių valstybinės kolegijos Elektros inžinerijos katedros vedėjas Marius Kernagis: el. p. m.kernagis@svako.lt, tel. 8 674 35 438.


Atgal