Kviečiame dalyvauti Techninės kūrybos konkurse

2022-01-14

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija (LINPRA) inicijuoja ir su asociacijos nariais rengia Techninės kūrybos konkursą moksleiviams ir studentams.

Konkursas skirtas visų Lietuvos mokyklų (tiek bendrojo lavinimo, tiek profesinių), kolegijų ir universitetų moksleiviams ir studentams, kurie domisi robotų programavimu (RobotStudio programa) ir trimačiu projektavimu (Solidworks programa).

Šiuolaikinis pasaulis neatsiejamas nuo technologijų ir inžinerinių sprendimų. Gabūs inžinieriai, inovacijų kūrėjai ir technologinių gebėjimų turintys specialistai yra reikalingi daugelyje veiklos sričių ir tampa vienais iš didžiausių pridėtinės vertės kūrėjų. Nuo jaunų dienų lavinami gebėjimai ar hobiai, pavyzdžiui, roboto programavimas ir trimatis projektavimas, yra vienos iš tų inžinerinių kompetencijų, kurias turint atsiveria nepaprastai daug galimybių ir ateities perspektyvų!

Ar ir tu moki programuoti ir projektuoti? Prisijunk prie iššūkio, parodyk talentą ir patobulėk!
 
KONKURSO SĄLYGOS

– Dalyviams skiriamos dviejų skirtingų sudėtingumo lygių užduotys pagal amžių: pirmojo lygio užduotis skirta moksleiviams, antrojo lygio užduotis skirta studentams.
– Konkursas vyksta ir išspręsti uždaviniai priimami el. paštu iki 2022 m. vasario 28 d. (konkursas@linpra.lt).
– Konkurso laimėtojai bus paskelbti LITEXPO parodoje „Studijos 2022“ kovo 30 d.
– Iš viso piniginiais prizais bus apdovanoti ir paskatinti 4 laimėtojai (700 Eur ir 1000 Eur prizai).
– Laimėtojus išrinks komisija – po vieną laimėtoją iš dviejų užduočių dviejų lygių.
 
Detalesnė informacija apie konkursą ir uždaviniai skelbiami LINPRA svetainėje ČIA.

 


Atgal