Kroso taurės varžybose ŠVK studentai džiaugėsi prizinėmis vietomis

2024-05-06

Gegužės 3 d. Kauno r., Girionyse, vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Alytaus kolegijos, Kauno kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Vilniaus kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, susumavus 500 metrų bėgimo rezultatus, Šiaulių valstybinės kolegijos merginos iškovojo antrąją vietą (201 taškas). Merginų komandai atstovavo Simona Balčienė (SD22), Dovilė Kvedaraitė (KNZ22), Eitvydė Valantinaitė (TAV23), Vaida Cironkienė (IGI23), Lolita Kalinauskaitė (OKR23) ir Gabrielė Lukošiūtė (KNZ23).

Pirmąją vietą laimėjo Kauno kolegijos merginos (207 taškai), trečiąją – Vilniaus kolegija (188 taškai).

ŠVK vaikinai 1000 metrų bėgimo rungtyje neturėjo sau lygių, jie iškovojo I vietą ir džiaugėsi aukso medaliais (221 taškas). Vaikinų komandai atstovavo Deividas Rastokas (AEI22), Mikas Montvilas (IST22), Leonardas Orlakas (S22), Tadas Baracevičius (IGLV22), Laurynas Baranauskas (ATE23) ir Arminas Tamašauskas (ATE23).

Antrąją vietą laimėjo Vilniaus kolegijos komanda (201 taškas), treti liko Kauno kolegijos vaikinai (189 taškai).

Deividas Rastokas (AEI22) 1000 metrų bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanotas aukso medaliu (2.38.02), Mikas Montvilas (IST22) asmeninėje įskaitoje iškovojo sidabro medalį (2.38.06).

Studentus varžyboms ruošia Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.