Kroso taurės finalinėse varžybose triumfavo ŠVK studentai

2022-10-06

Spalio 5 d. Kauno r., Girionyse, vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Kauno technikos, Vilniaus ir Šiaulių valstybinės kolegijų merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, susumavus 500 m bėgimo rungties rezultatus, kroso taurės varžybų nugalėtoja tapo Šiaulių valstybinės kolegijos merginų komanda: Eglė Butkienė (KNZ19), Karina Vlasovaitė (K19), Deimantė Juodytė (OKR21), Ugnė Vrubliauskaitė (SD22), Simona Balčienė (SD22) ir Eva Žemėpatytė (K22).

Antroji vieta atiteko Kauno kolegijos merginoms, trečiąją užėmė Vilniaus kolegijos lengvaatletės.

Karina Vlasovaitė (K19) 500 m bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanota aukso medaliu (1.26.00), Deimantė Juodytė (OKR21) asmeninėje įskaitoje pelnė sidabro medalį (1.30.00).

Varžybų nuostatuose numatyta, kad 2022 m. pavasarį baigę studijas absolventai dar gali dalyvauti varžybose ir atstovauti savo aukštajai mokyklai. Dėkojame studentams, kurie nepamiršta mūsų ir toliau garsina Šiaulių valstybinę kolegiją.

ŠVK vaikinai 1000 m bėgimo rungtyje taip pat neturėjo lygių – iškovojo I vietą ir džiaugėsi aukso medaliais. Vaikinų komandai atstovavo Deividas Rastokas (AEI22), Mikas Montvilas (IST22), Jeronimas Norkus (KNZ22), Paulius Cibulskis (KNZ22), Kasparas Tarvydas (IAEI22) ir Bernardas Lizdenis (ATE22).

Antrąją vietą iškovojo Vilniaus kolegijos komanda, treti liko Kauno kolegijos vaikinai.

Deividas Rastokas (AEI22) 1000 m bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanotas sidabro medaliu (2.43.00), Mikas Montvilas (IST22) asmeninėje įskaitoje iškovojo bronzos medalį (2.44.00).

Studentus varžyboms ruošia kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Sveikiname sportininkus su puikiu sezono startu!