Kolegijos studentai varžėsi tinklinio turnyre

2023-11-30

Lapkričio 29 d. Šiaulių valstybinės kolegijos T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko tinklinio turnyras. Žaidėjai į komandas buvo suskirstyti burtų keliu, išsirinko kapitonus, susigalvojo pavadinimus ir turnyras prasidėjo.

Varžybos vyko rato sistema, komandos tarpusavyje sužaidė po vienas rungtynes iki dviejų laimėtų setų. Kovos vyko atkaklios, visi susitikimai baigėsi rezultatu 2:1.

Tik po paskutinio turo paaiškėjo, kad I vietą iškovojo komanda „Drąsučiai“, kurioje žaidė Patricija Šiaučiulytė (BPS21), Edgaras Kivilius (OKR23), Nedas Bilkevičius (AEI22), Nedas Rupšys (KNZ23), Rokas Mankevičius (KNZ23) ir Lukas Adomaitis (AE23).

II vieta atiteko komandai „Žalgiris“, kurią sudarė Laisvūnas Pranciulis (MT21), Eitvydė Valantinaitė (TAV23), Vaidotas Jančenka (ATE23), Gvidas Vaičiūnas (IST23), Lukas Survila (PS23).

III vietą iškovojo komanda „Pirmieji“: Gabija Kačinskaitė (KNZ23), Arminas Tamašauskas (ATE23), Kamilė Juknevičiūtė (K22), Eva Žemėpatytė (K22), Gediminas Stripinis (KNZ23) ir Vaidas Balčiūnas (MT23).

Be apdovanojimų liko, tačiau šauniai pasirodė ir komanda „Smalsučiai“, kurioje žaidė Deividas Feldmanas (KNZ21), Dovydas Nartautas (GLV22), Modestas Lukošius (IATE23), Relanda Šimkutė (KNZ23), Rokas Sabeckis (KNZ23) ir Kęstutis Buožis (AE23).

Turnyrą organizavo Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.