Kolegijos lengvaatlečiai pasipuošė medaliais

2018-03-08

Kovo 7 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XVIII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Įvairiose rungtyse mūsų sportininkai pelnė medalius, o ŠVK komanda bendroje įskaitoje užėmė III vietą.

Žaidynėse dalyvavo Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Vilniaus technologijų ir dizaino, Vilniaus, Klaipėdos valstybinės ir Šiaulių valstybinės kolegijų komandos.

ŠVK lengvaatlečiai varžybose iškovojo 3 aukso, 1 sidabro ir 12 bronzos medalių. Bendroje komandinėje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos komanda užėmė III vietą. Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus kolegija, antrąją – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija.

Kolegijos studentai įvairiose rungtyse buvo apdovanoti medaliais:
60 m bėgimo rungtyje bronzos medalis atiteko Aivarui Rakašiui (S17).
300 m bėgimo rungtyje aukso medalius pelnė Andželina Rimkutė (MT17) ir Simonas Steponavičius (S15).
Šuolio į aukštį merginų grupėje bronzos medaliu pasipuošė Neringa Čereškaitė (K16).
Šuolio į aukštį vaikinų grupėje sidabro medaliu džiaugėsi Skirmantas Merkevičius (KNZ16), bronzos – Tomas Pranevičius (MT16).
Rutulio stūmimo rungtyje bronzos medalį laimėjo Vitalija Blaževičiūtė (BPS16).
Estafetėje 4 x 200 m merginų grupėje Lina Girskytė (KNZ17), Deimantė Tamulytė (KNZ17), Andželina Rimkutė (MT17) ir Kristina Semeniukaitė (BH17) pelnė bronzos medalius.
Estafetėje 4 x 200 m vaikinų grupėje Simonas Steponavičius (S15), Povilas Rašinskas (TV15), Kevinas Olišauskis (F16) ir Ovidijus Venckus (ATE17) iškovojo bronzos medalius.

Varžybose taip pat dalyvavo Ieva Paulauskaitė (OKV15), Laura Pašilskytė (K16), Jolita Gasparavičiūtė (K17), Lijana Jurevičiūtė (K16), Ričardina Griciūtė (BA17), Tautvydas Melys (KNZ15), Dovydas Bruškus (BPS17) ir Jonas Burkauskas (KNZ17).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas V. Padgureckas.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite pamatyti ČIA.