Kolegijos krepšininkai tapo čempionais!

2019-04-19

Balandžio 17 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko XIX Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės vaikinų B grupės krepšinio varžybos. Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinų komanda pirmą kartą istorijoje tapo čempionais!

Į finalinio ketverto varžybas pateko Klaipėdos valstybinės kolegijos, Alytaus kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos komandos.

Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinų komanda pusfinalyje po atkaklios kovos rezultatu 57:49 įveikė Klaipėdos valstybinės kolegijos komandą ir pateko į finalą.

Finalinis susitikimas vyko kur kas ramiau – varžovai nuleido rankas po spurto pirmajame kėlinyje. Šiaulių valstybinės kolegijos sportininkų komanda Alytaus kolegijos atstovus įveikė rezultatu 97:43. ŠVK krepšininkai džiaugėsi aukso medaliais ir I vietos taure! Trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos valstybinės kolegijos krepšininkai, jie mažajame finale buvo pranašesni už Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos komandą.

Čempionų komandoje žaidė Vilius Veikalas (MT16), Skirmantas Merkevičius (KNZ16), Artūras Kazlauskas (ATE17), Dinas Myniotas (TLT17), Mantas Anilionis (TLT17), Domantas Urbelis (TLT18), Rokas Pavilanskas (KNZ18), Erikas Urmonas (KNZ18), Karolis Šatas (KNZ18), Olivijus Bučas (IATE16) ir Aidis Rimkus (KNZ18).

Komandos treneris – kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.