Kolegijos komanda – Verslo ir pasiekimų parodoje

2018-12-03

Nuo lapkričio 29 iki gruodžio 1 dienos Šiaulių arenoje šurmuliavo Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“. Tradiciniame renginyje studentų kurtus projektus pristatė ir Šiaulių valstybinė kolegija.

Tris dienas trukęs renginys šiemet vyko jau 23 kartą. Kaip skelbia organizatoriai, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, kasmet į parodą atvyksta maždaug 15 tūkstančių lankytojų, susirenka apie 170–200 dalyvių. Parodoje įmonės pristato naujausius gaminius, verslo sprendimus, technologijų pasiekimus. Lankytojai kasmet sulaukia vis daugiau naujovių – galima ne tik daugiau sužinoti apie įmonių siūlomus produktus, teikiamas paslaugas, bet ir čia pat įsigyti pristatomų prekių, taip pat paragauti įmonių ir ūkininkų gaminių, kartu pasidžiaugti jaunųjų verslininkų pasiekimais. 

Kasmet tris dienas vykstanti viena didžiausių regioninių parodų vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia gamintojus ir klientus, pardavėjus ir pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Šiemet renginyje rūpimus klausimus buvo galima aptarti su Šiaulių miesto savivaldybės specialistais, į „Sėkmės pamokas“ kviestas jaunimas – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, verslininkai dalijosi savo patirtimi: kalbėta, iš kur atsiranda poreikis kurti verslą, kaip gimsta idėjos, kiek pinigų reikia verslo pradžiai, klausytojams pasakota, su kokiais iššūkiais susiduriama. Vienoje iš Verslo ir pasiekimų parodos erdvių surengtas Šiaulių krašto turizmo forumas, didelio susidomėjimo sulaukė tarptautinė konferencija „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“, organizuota diskusija „Revoliuciniai Šiauliai“. 

Verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ dalyvė Šiaulių valstybinė kolegija, regiono gyvenime veikianti ne tik kaip ateities kūrėjus rengianti institucija, bet ir kaip aktyvi verslo įmonių pagalbininkė, partnerė, renginio dalyviams pasakojo apie aukštojoje mokykloje ruošiamus informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos mokslų specialistus, pristatė vykdomas studijų programas. Šiauliečiai ir miesto svečiai domėjosi studijų Šiauliuose galimybėmis, daug dėmesio sulaukė unikalūs studentų kūrybiniai projektai – sportinis automobilis, elektrinis kartingas, robotizuoto sandėlio valdymo terminalas.

Šiaulių valstybinės kolegijos atstovus buvo galima sutikti ne tik prie kolegijos stendo – į parodą aktyviai įsitraukė Verslo ir apskaitos katedros studentai: tapę renginio savanoriais, jie padėjo organizatoriams atlikti lankytojų apklausą. 


Atgal