Kolegijos dėstytojos vizitas Jihlavos aukštojoje mokykloje

2019-04-25

Šiaulių valstybinės kolegijos Elektros inžinerijos katedros docentė dr. Audronė Rimkevičienė pagal mainų programą „Erasmus+“  balandžio 9–11 dienomis lankėsi Jihlavos politechnikos kolegijoje Čekijoje.

Kelionių ir turizmo studijų programos studentams A. Rimkevičienė skaitė tiesinės algebros paskaitas: kalbėta apie vektorių tiesinį priklausomumą, matricos rangą, tiesinių lygčių sprendimą Gauso ir Gauso-Žordano metodais. Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytoja studentus supažindino su įdomesniais skaičių teorijos atvejais.

Jihlavos politechnikos kolegijos bendruomenei ŠVK atstovė pristatė filmą apie Šiaulių miestą ir mūsų aukštąją mokyklą, papasakojo apie Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomas studijų  programas. Studentai domėjosi galimybėmis atvykti ir studijuoti mūsų kolegijoje pagal studentų mainų programą „Erasmus+“.

Dr. Audronė Rimkevičienė su docente Jana Pasačkova ir programos „Erasmus+“  koordinatoriumi Vladimiru Brtniku aptarė ir palygino aukštųjų mokyklų matematikos programas, studentų vertinimą, pasiekimus.

Vizito metu ne tik vestos paskaitos, bet ir aplankyta nuostabioji Čekijos sostinė Praha.

„Labai įdomi istorija, graži šalies gamta, paprasti, šilti žmonės paliko neišdildomą įspūdį“, – vizito įspūdžius apibendrino A. Rimkevičienė.


Atgal