Kolegijos bendruomenės nariai dovanojo kraujo

2018-05-15

Kolegija priklauso prie tų socialiai atsakingų organizacijų, kuriose reguliariai organizuojamos neatlygintinos kraujo donorystės akcijos. Du kartus per metus į mūsų kolegiją atvyksta VšĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo Šiaulių kraujo surinkimo punkto darbuotojų grupė ir laukia visų, kurie pasiryžę dovanoti savo kraujo.

Nacionalinio kraujo centro duomenimis, kasdien Lietuvoje kraujo reikia maždaug porai šimtų žmonių. Norint patenkinti kraujo ir jo komponentų poreikius, būtina, kad į didžiuosiuose miestuose esančius kraujo centrus kasdien ateitų ir kraujo duotų daugiau negu 400 donorų. Dėl šios priežasties organizuojamos akcijos įmonėse ir organizacijose, kad dirbantiems žmonėms būtų sudarytos kuo patogesnės sąlygos įsitraukti į kraujo donorystę.

Gegužės 15 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykusi kraujo donorystės akcija sulaukė palaikymo. Iš vienuolikos žmonių, išreiškusių norą dovanoti kraujo, tai padaryti galėjo aštuoni. Du Kolegijos bendruomenės nariai kraujo davė pirmą kartą.

Šiaulių kraujo surinkimo punkto darbuotojų grupė dėkoja už dovanotą kraują. Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes, vadinasi, šios akcijos rezultatas – daugiau nei dviem dešimtims žmonių suteikta pagalba ir dovanota viltis.

Kita kraujo donorystės akcija Šiaulių valstybinėje kolegijoje planuojama rudenį.


Atgal