Kolegijos atstovams – Šiaulių pramonininkų asociacijos įvertinimas

2020-09-11

Šiaulių valstybinės kolegijos Transporto inžinerijos katedros dėstytojas ir du absolventai pasveikinti rugsėjo 10 dieną vykusiame Šiaulių pramonininkų asociacijos renginyje – kasmetinėje verslo atstovų šventėje.

ŠVK dėstytojas Tomas Kalinauskis ir absolventai Rokas Bereiša bei Martynas Brašiškis buvo pasveikinti Šiaulių pramonininkų asociacijos renginyje-konferencijoje „XXI a. lyderystė: kokie iššūkiai 2020-aisiais ir po jų“.

Tomo Kalinauskio vadovaujami studentai parengė ir sėkmingai apgynė baigiamąjį projektą „Elektra varomos keturratės transporto priemonės projektavimas“. Dėstytojui įteikta padėka už profesinį indėlį: taip įvertinta, kad šis Transporto inžinerijos katedros lektorius pasižymi puikiu profesijos išmanymu, atsidavimu, aktyviu dalyvavimu visuomeninėje ir mokslinėje veikloje.

Šiemetinis keturratis elektra varomas dviratis – jau ketvirtas iš eilės studentų, kuriems vadovauja Kolegijos dėstytojai, kūrinys. 2019 metais grupė Automobilių techninio eksploatavimo ir Autotransporto elektronikos studijų programų absolventų pristatė išskirtinį baigiamąjį projektą – pačių sukonstruotą elektrinį motorolerį, 2018 m. tų pačių programų studentai sukūrė elektrinį pramoginį kartingą. 2017 m. birželio mėnesį buvo pristatytas taip pat daug dėmesio sulaukęs baigiamasis projektas – studentų sukonstruotas ir pagamintas sportinis automobilis.

Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname mūsų bendruomenės narius!


Atgal