Kolegijoje – sveikatos mokslams skirta konferencija

2019-04-05

Balandžio 4 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vyko jau VI tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Studentas. Mokslas. Sveikata 2019“, organizuota kartu su Talino sveikatos priežiūros koledžu (Estija), Thessaly technikos institutu (Graikija) ir Latvijos universiteto P. Stradinio medicinos koledžu.

Pranešimus plenariniame posėdyje ir sekcijose, stendinius pranešimus rengė ir pristatė daugiau nei 50 dalyvių iš Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Utenos ir Šiaulių) aukštųjų mokyklų.

Plenarinio posėdžio metu konferencijos dalyviams ir svečiams studentas iš Turkijos papasakojo apie informacinių sistemų panaudojimą sveikatos apsaugos srityje, Lenkijos atstovės skaitė pranešimus apie necivilizuotų genčių gyvenimo kokybę ir psichikos ligų paplitimą regionuose, Šiaulių valstybinės kolegijos studentė aptarė studijų prieinamumą negalią turintiems studentams.

Atskirose konferencijos sekcijose buvo diskutuojama kineziterapijos mokslo aktualijų, asmens sveikatinimo bendruomenėje, naujausių odos priežiūros technologijų, socialinės gerovės ir šiuolaikinės didaktikos aktualijų temomis.

Į konferenciją atvykę svečiai taip pat buvo pakviesti pasivaikščioti po Sveikatos priežiūros fakultetą, turėjo galimybę susipažinti su atnaujinta studijų baze, užmegzti naujas pažintis ir plėtoti jau esamą bendradarbiavimą.


Atgal