Kolegijai – Šiaulių pramonininkų asociacijos apdovanojimas

2018-12-20

Šiaulių pramoninkų asociacija metų užbaigimo renginyje Šiaulių valstybinei kolegijai įteikė apdovanojimą už sėkmingą projektinę veiklą.

Šiaulių pramonininkų asociacija organizavo tradicinį prieškalėdinį vakarą, kurio metu nominacijomis padėkojo asmenims ir įmonėms už indėlį į Šiaulių krašto gerovę ir raidą. Apdovanojimą, skirtą Šiaulių valstybinei kolegijai už sėkmingą projektinę veiklą, atsiėmė Šiaulių valstybinės kolegijos direktorės pavaduotoja strateginei plėtrai Lina Tamutienė. Po nominacijų paskelbimo ir apdovanojimų svečiai mėgavosi soprano Dianos Tiškovaitės, iliuzionisto Rolando Kančiausko bei atlikėjų Mindaugo Baranausko ir Arinos Juodviršytės pasirodymais.

Šiaulių valstybinei kolegijai šie metai buvo iš tiesų sėkmingi. Aukštoji mokykla buvo matoma miesto renginiuose, aktyviai ir rezultatyviai bendradarbiauta su regiono darbdaviais, Šiaulių miesto savivaldybe, Šiaulių verslo inkubatoriumi, kitomis organizacijomis ir įstaigomis – glaudūs ryšiai naudingi ne tik kolegijai, bet ir ŠVK partneriams. Kolegija – aktyvi programų STEAM ir INOSTART dalyvė.

Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenė nuolat tobulėja dalyvaudama įvairiuose projektuose. Sėkmingai atnaujinama aukštosios mokyklos studijų bazė, visa aplinka pritaikoma prie šiuolaikinių tendencijų – studentai džiaugiasi, kad gali mokytis ir praktiškai savo žinias įtvirtinti su naujausia įranga. Šiemet tai ypač pajuto sveikatos, inžinerijos mokslų ir informatikos studijų krypčių studentai – daugiausia dėmesio 2018 metais skirta būtent šių programų specialistų rengimo aplinkai tobulinti. 


Atgal