Kolegija pakvietė savo partnerius į Padėkos popietę

2022-12-16

Šiemet mūsų aukštojoje mokykloje įsteigtas ŠVK studijų fondas – studentai jau džiaugiasi sulaukiantys mecenatų dėmesio už puikius akademinius pasiekimus, įgyvendinamus projektus ir profesinį pasirengimą.

Padėkos popietė, organizuota gruodžio 14 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje, buvo skirta mūsų partneriams. Renginio tikslas – nuoširdi padėka mecenatams už puoselėjamą mecenavimo kultūrą ir studentų profesinį auginimą.

„Vertiname verslo atstovų, įvairių organizacijų ir savivaldybių dėmesį bei indėlį į mūsų aukštosios mokyklos studentų pasirengimą. Tai būsimiems jauniems specialistams labai svarbu, ir, be abejonės, skatina dar labiau tobulėti. Jau studijų metu užsimezgęs ryšys tarp studentų ir verslo, tikime, yra naudingas siekiant sparčios integracijos į darbo rinką. Juk toks ir yra aukštosios mokyklos tikslas – įgalinti būsimus profesinės veiklos lyderius. Šiandien tariamas ačiū mecenatams yra mūsų bendruomenės padėka verslo atstovams, savivaldybėms ir visiems, kurie tiki Šiauliuose rengiamų specialistų ateitimi ir puikiomis perspektyvomis. Džiaugiamės, kad studentai turi galimybę pažinti verslo lyderius, mokslo ir verslo bendradarbiavimo iniciatorius, neformalioje aplinkoje su jais pabendrauti, pasidalinti savo idėjomis ir pristatyti atliktus taikomuosius projektus“, – sako Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė.

Renginyje sulaukta svečių iš verslo įmonių: „Cherry servers“, „Telia Lietuva“, „Bodesa“ , „Medicinos linija“, „Kalvis“, „Jupojos technika“, „ROL Lithuania“. Taip pat dalyvavo atstovai iš Šiaulių UNESCO klubo, Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.

Renginyje dalyvauti negalėjo, bet šilčiausius linkėjimus popietės dalyviams perdavė jau ne vienerius metus Šiauliuose mecenavimo kultūrą puoselėjantis, Šiaulių valstybinės kolegijos studentus stipendijomis skatinantis Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas, „Departus Truck Service“ komanda, „Ignitis grupės“ įmonės atstovai, Šiaulių verslo moterų tinklas, Šiaulių rajono ir Pakruojo rajono savivaldybės.

Renginyje dalintasi gerąja bendradarbiavimo patirtimi – baigiantis metams visada siekiama apibendrinti nuveiktus darbus ir veiklas.

Popietės dalyviai galėjo paklausyti kelių iš daugelio Šiaulių valstybinės kolegijos studentų sėkmės istorijų, visiems pristatytos INOSTART programų veiklos, kurios buvo vykdomos Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Teigiamų emocijų suteikė padėkos popietę vedusios studentės Lauros organizuota viktorina, kurioje dalyvavo Kolegijos studentai, dėstytojai ir mecenatai.  

Džiaugiamės turėdami tiek daug draugų iš įvairių įmonių, pastebinčių studentų potencialą ir prisidedančių prie finansinio būsimųjų specialistų skatinimo.


Atgal