Kodėl verta studijuoti Šiauliuose?

2019-07-01

Šiauliai – tik iš pirmo žvilgsnio atrodo ramus, gal kiek lėtesnį nei kiti didieji Lietuvos miestai gyvenimo tempą siūlantis regiono centras. Norintys gyventi aktyviai ir produktyviai tikrai nesuklys pasirinkę šį miestą studijuoti ir ateičiai kurti.

Šiaulių valstybinė kolegija bendrajam priėmimui šiemet siūlo daugiau nei 20 studijų programų sveikatos, inžinerijos, informatikos, verslo ir viešosios vadybos bei socialinių mokslų srityse. Rinktis tikrai yra iš ko!

Puikiai suprantame, kad jauno žmogaus kasdienybė toli gražu negali būti sudaryta vien tik iš studijų. Kaip tik todėl, kviesdami studijuoti Šiauliuose, norime akcentuoti ir kitas galimybes, kurias siūlo šis miestas ir jau minėta aukštoji mokykla.

Visų pirma norime pabrėžti, kad studijos ketvirtajame pagal dydį Lietuvos mieste yra ekonomiškai naudingas pasirinkimas. Užtikrintai galime teigti, kad pragyvenimas mūsų mieste kainuoja mažiau nei didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o galimybių pasirinkimas – labai panašus. Norintys dar aktyvesnio gyvenimo po paskaitų vos per porą valandų gali pasiekti Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Rygą. Viskas mūsų mieste šalia – esame geografiškai patogus regiono centras, galime pasigirti lengvu ir patogiu susisiekimu su kitais miestais.

Stojantiesiems norime priminti seną tiesą – studijų laikotarpį galėsite prisiminti kaip vieną iš gražiausių gyvenime, jei tik pasinaudosite visomis šio periodo teikiamomis galimybėmis. Apie ką kalbame?

Kolegija siūlo derinti studijavimą ir studentavimą. Renginiai mieste, savanorystė, dalyvavimas įvairiuose socialiniuose, edukaciniuose, verslumo, kūrybiškumo projektuose dažnu atveju jaunam žmogui yra nemokami. Tačiau reikia ir pačiam domėtis tuo, kas vyksta...

Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai suinteresuoti, kad studentai gautų ne tik kuo daugiau profesinių žinių, bet ir būtų socialiai aktyvūs, nes tai vertina ir darbdaviai. Būnant tarp bendraminčių, plečiant savo ryšius, kontaktus, galima per 3 ar 4 studijų metus susikurti tvirtą pagrindą ateičiai.

Kolegijoje ir už jos ribų verda aktyvus gyvenimas. Aukštoji mokykla siūlo prisidėti prie įvairių kolektyvų, sportuoti, dalyvauti Studentų atstovybės veikloje, ar, pavyzdžiui, išbandyti save tarptautinėje DofE programoje.

Kasmet gausus būrys Šiaulių valstybinės kolegijos studentų išvyksta atlikti praktikos ar studijuoti į įvairias užsienio šalis pagal mainų programą Erasmus+, kelionės ir gyvenimo išlaidos jiems yra kompensuojamos. Puiki galimybė pasinaudoti proga pažinti kitas kultūras, patobulinti užsienio kalbų įgūdžius ir susirasti naujų draugų.

Studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje studentai gali suderinti su darbu, kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų. Nemaža studentų dalis įsidarbina jau studjų metu, atlikdami praktikas.

Jeigu įstoję turite idėjų renginiams ar kitokių sumanymų, kuriuos norėtumėte įgyvendinti, nebijokite, drąsiai jais dalinkitės (vrs@svako.lt).

Sekite kolegijos naujienas socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube). Jeigu turite klausimų – susisiekime. Dėl priėmimo galima kreiptis adresu priemimas@svako.lt, kiti naudingi kontaktai yra ČIA.

Aukštoji mokykla – tai galimybės. Kiek jų tilps studentiškame krepšyje, priklauso tik nuo paties studento.


Atgal