Knygų mugėje – ir Šiaulių valstybinė kolegija

2017-11-20

Šeštadienį Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko Knygų mugė. Tarp gausybės dalyvių buvo ir ŠVK atstovai – stende pristatyti dėstytojų išleisti leidiniai, jaunimą kvietėme 3D pieštukais pasigaminti knygų skirtukus.

Kaip skelbia organizatoriai, renginyje dalyvavo 25 šalies ir miesto leidyklos, taip pat 7 autoriai, kurie pristatė savo kūrybą.

Daugiausiai šiauliečių dėmesio sulaukė susitikimai su aktoriumi Regimantu Adomaičiu, gamtos fotografu Mariumi Čepuliu, grupės BIX lyderiu Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, muzikinio projekto „Tele-bim-bam“ vadove Neringa Čereškevičiene.

Įvairiuose renginiuose ir veiklose dalyvavo tiek vaikai, tiek suaugusieji. Vyko gražiausios knygos konkurso apdovanojimai, skanių knygų degustacija, knygų ir parodų pristatymai, kino filmų peržiūros, edukaciniai užsiėmimai, pavyzdžiui, tapyba ant vandens, literatūrinė viktorina ir daug kitų įdomių užsiėmimų. „Aušros“ muziejus kvietė susipažinti su dvaro mada ir gyvensena, pasigaminti archeologinių papuošalų, nusivyti akmenukais virvučių. Labai daug susidomėjimo susilaukė mūsų kolegijos pasiūlyta galimybė 3D pieštuku susikurti knygų skirtukų. Šalia stalo, prie kurio darbavosi Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai, nusidriekė didelė eilė vaikų ir suaugusių, norėjusių išbandyti savo gebėjimus.

Dėkojame savanoriams iš Vadybos ir komunikacijos, Transporto inžinerijos ir Informatikos inžinerijos katedrų, kurie nepagailėjo savo laiko ir prisidėjo prie dalyvavimo mugėje.


Atgal