„Karjeros dienų stotelės 2017“: tai, kas įkvepia ir skatina eiti pirmyn

2017-03-24

Vakar baigėsi beveik du mėnesius trukęs karjeros renginių ciklas „Karjeros dienų stotelės 2017“. Susitikimuose su sėkmingai karjeros laiptais žengiančiais absolventais, įvairių sričių specialistais studentai ir dėstytojai sėmėsi žinių asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Vasarį ir kovą vykę susitikimai – o jų būta net penkiolika – pritraukė gausų būrį įvairių studijų programų studentų ir jų dėstytojų.

Temų, kurios kasmet apžvelgiamos šių renginių metu, spektras vis didėja: šiemet su praktikais, absolventais kalbėta apie socialinį verslą, startą žengiant į darbo rinką, karjeros perspektyvas įvairiose srityse ir kitas šių dienų aktualijas, kurios padeda jaunam žmogui suprasti darbo rinkos subtilybes, darbdavių reikalavimus. Personalo atrankų specialistai negailėjo praktinių patarimų, kaip parengti CV, kaip pasiruošti darbo pokalbiams, kokius namų darbus reikėtų atlikti pretenduojant į darbo vietą.

Džiugu, kad Šiaulių valstybinės kolegijos absolventai noriai grįžta į savo Alma Mater, su dabartiniais studentais dalijasi patirtimi, sėkmės istorijomis. Studentus tokie susitikimai įkvepia, paskatina nebijoti iššūkių, pasitikėti savo jėgomis ir drąsiai žengti pasirinktu keliu.

Įdomūs ir naudingi susitikimai vyko ne tik mūsų kolegijos auditorijose: bendruomenės nariai buvo pakviesti į bendradarbystės centrą „Spiečius“, ŠVK atstovai viešėjo Birštone, Druskininkuose, ten domėjosi praktikos ir darbo galimybėmis.

Viešųjų ryšių specialistė
Urtė Drąsutytė


Atgal