„Karjeros dienos 2018“: tai, kas įkvepia veikti

2018-03-06

Studentus, moksleivius, Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojus ir visus šiauliečius nuo vasario 13 d. iki kovo 2 d. kvietėme į renginius, skirtus asmeniniam tobulėjimui.

Tradicinis renginių ciklas „Karjeros dienos“ Šiaulių valstybinėje kolegijoje (ŠVK) vyksta jau ne vienerius metus. Renginių metu didžiausias dėmesys skiriamas jaunimui: jauniems žmonėms skirtose atvirose paskaitose, susitikimuose, diskusijose sričių profesionalai dalijasi patirtimi, patarimais, motyvuoja ieškoti savęs ir siekti tikslų. Šių metų renginiai – galimybė pasisemti žinių, išgirsti įkvepiančių istorijų, ir, svarbiausia, pajusti įkvėpimą kurti savo karjerą, rinktis aktyvią veiklą jau dabar.

Kviesdami skirtingų sričių lektorius, kurie suteikia įvairių naujų žinių, renginių organizatoriai siekia paskatinti jaunus žmones veikti, ieškoti labiausiai patinkančių užsiėmimų ir išbandyti save įvairiausiose srityse, nebijoti iššūkių. Šiemet renginių ciklą papildę šūkiu Įkvėpti veikti, organizatoriai siūlė pokalbius ir susitikimus su įkvepiančiomis asmenybėmis. Šiauliuose viešėjo su garsiais žmonėmis dirbanti asmeninė trenerė Rūta Beišytė, suteikta galimybė tiesiogiai pabendrauti su miesto darbdaviaisne tik atvirų paskaitų metu, bet ir varžantis protmūšyje. Interaktyviame užsiėmime studentai ir moksleiviai mokėsi kūrybiškų problemų sprendimo būdų.

Su personalo atrankų profesionalėmis – „Headex Group“ ir „Personalo valdymo sistemos“ atstovėmis – vyko diskusijos apie darbo paiešką, sėkmingos karjeros formulę, specialistės negailėjo patarimų ieškantiems darbo.

Drąsiai galima teigti, kad daugiausia auditorijos dėmesio sulaukė viešųjų ryšių specialisto Arūno Armalio paskaita „Socialiniai tinklai kaip karjeros ir įvaizdžio kūrimo įrankis“. Ryšių su visuomene agentūros „Opinio“ vadovas susirinkusiems pabrėžė, į ką svarbu atkreipti dėmesį komunikuojant socialiniuose tinkluose. Be abejonės, sausakimša į viešą paskaitą atėjusių žmonių salė tik patvirtino faktą, kad socialiniai tinklai yra tikrai reikšmingi, todėl svarbu mokėti jais tinkamai ir atsakingai naudotis.

„Karjeros dienų 2018“ metu studentai taip pat turėjo galimybę profesionalams parodyti gyvenimo aprašymus (CV) ir virtualiu būdu gauti patarimų, kaip patobulinti šį kiekvienam žmogui svarbų dokumentą. Siųsti gyvenimo aprašymus tam, kad specialistas įvertintų jų informatyvumą, kokybę, galima ir toliau – tiesiog rašykite el. paštu karjera@svako.lt.

Sveikatos priežiūros fakultete vyko veido mankštos metodo Revitonica pristatymas. Su metodu supažindino kineziterapeutė, pirmoji sertifikuota metodo specialistė ir Revitonica mokymų vadovė Lietuvoje Monika Diburienė. Lektorė pasakojo apie biomechaninį veido ir kaklo raumenų senėjimą, metodo taikymą koreguojant veido ovalą, kaklo raumenų įtampą ir naikinant mimikos raukšles.

Renginių ciklas „Karjeros dienos 2018 įkvėpti veikti“ užbaigtas susitikimu su Šiaulių valstybinės kolegijos alumnais. Darbo su Šiaulių universiteto alumnais patirtimi dalijosi Sonata Tenytė. Grupelė aktyvių ir iniciatyvių Kolegijos alumnų jau planuoja artimiausius susitikimus ir sieks kuo daugiau įsitraukti į įvairias savo Alma Mater organizuojamas veiklas, dalyvauti renginiuose, patys prisidėti prie to, kad alumnams norėtųsi sugrįžti į aukštąją mokyklą ir nenutraukti studijų metais užmegztų ryšių.

Nors taškas šių metų „Karjeros dienose“ tarsi ir padėtas, tačiau tikimasi įgyvendinti dar vieną sumanymą. Planuojama Kolegijos bendruomenei surengti žygį, kuris kiekvienam jo dalyviui taptų savotišku iššūkiu, padėsiančiu pasitikrinti jėgas ir susidėlioti ateities planus.


Atgal