Karjeros dienos 2018: įkvėpti veikti

2018-02-21

Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į vasarį prasidėsiantį tradicinį renginių ciklą „Karjeros dienos 2018: įkvėpti veikti“. Atviros paskaitos, informatyvūs susitikimai – tai naujos žinios, patirtis ir įkvėpimas veikti. „Norime paskatinti jaunus žmones veikti, ieškoti savęs ir išbandyti talentus įvairiausiose srityse, kad pasirinkta karjera ir profesinis kelias taptų svajonių įgyvendinimu. Neabejojame, kad įvairių sričių specialistai, su kuriais susitiks renginių dalyviai, tikrai gali parodyti pavyzdį, kaip siekti tikslų ir nebijoti klysti“, – sako „Karjeros dienų“ organizatoriai.

Šių metų „Karjeros dienų“ renginių ciklo formatas – susitikimai su įkvepiančiomis asmenybėmis. Šiauliuose viešės su garsiais žmonėmis dirbanti asmeninė trenerė, bus galimybė tiesiogiai pabendrauti su Šiaulių darbdaviais, personalo atrankų profesionalais, viešųjų ryšių specialistu ir kitais įdomiais žmonėmis. Visų laukia įdomūs pokalbiai apie socialinių tinklų reikšmę kuriant įvaizdį ir karjerą, kūrybiškus problemų sprendimo būdus. Šių metų renginiai – galimybė pasisemti žinių, išgirsti įkvepiančių istorijų, ir, svarbiausia, pajusti įkvėpimą kurti savo karjerą, rinktis aktyvią veiklą. Paskaitos, diskusijos, žaidimai ir dar daugiau laukia šių metų ŠVK „Karjeros dienų“ renginiuose.

„Renginius užbaigsime žygiu, kuris, tikime, kiekvienam „Karjeros dienų“ dalyviui taps savotišku iššūkiu, padėsiančiu pasitikrinti jėgas ir susidėlioti ateities planus“, – sako S. Buivytė, ŠVK Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja. 

„Karjeros dienose 2018: įkvėpti veikti“ organizatoriai kviečia dalyvauti ne tik Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) studentus ir darbuotojus, bet ir visus šiauliečius – ypač moksleivius, studentus, ŠVK alumnus. Renginiai vyks Šiaulių valstybinės kolegijos erdvėse, dalyvavimas juose nemokamas.

„Karjeros dienų 2018“ metu studentai taip pat turės galimybę profesionalams parodyti gyvenimo aprašymus (CV) ir virtualiu būdu gauti patarimų, kaip patobulinti šį kiekvienam žmogui svarbų dokumentą. Gyvenimo aprašymus siųsti ir gauti konsultaciją jau dabar galima el. paštu karjera@svako.lt.

                                                                                 
RENGINIŲ PROGRAMA

Vasario 13 d. 9.45–11.15 val. susitikimas su Irma Gudžiūne – interneto portalo Etaplius vyr. redaktore. Kalbėsime apie darbą portale, kompetencijas ir asmenines savybes, kurių reikia darbui žiniasklaidoje. Taip pat aptarsime socialinių tinklų reikšmę. Verslo ir technologijų fakulteto I rūmai, 502 auditorija (Aušros al. 40).

Vasario 13 d. 11.15 val. vieša paskaita Organizacijos komunikacijos II kurso studentams „Renginių organizavimas – komunikacijos specialisto funkcijos“. Lektorė – UAB „Šiaulių vandenys“ viešųjų ryšių specialistė Džiuljeta Martinaitienė. Verslo ir technologijų fakulteto I rūmai, 502 auditorija (Aušros al. 40).

Vasario 15 d. 15 val. susitikimas su asmenine trenere ir mitybos specialiste Rūta Beišyte. Kalbėsime apie sportą, sveiką mitybą, ir, žinoma, Rūtos knygą „Ideali figūra“! Centrinių rūmų Aktų salė (Aušros al. 40).

Vasario 19 d. 14 val. Protmūšis „Laimėk su bosu“. Verslo technologijų fakulteto I rūmai, 212 auditorija (Aušros al. 40). Renginio vedėjai – Turizmo ir viešbučių studijų programos studentai. Komandas ir pavienius asmenis kviečiame registruotis tel. 8 615 60 180 arba el. paštu karjera@svako.lt. Prizas laimėjusiai komandai – bilietai į Arno Markevičiaus vedamą asmeninio tobulėjimo vakarą Šiaulių arenoje, vyksiantį vasario 20 d. 18 val.

Vasario 20 d. 12 val. neformalus pokalbis „Darbo paieška. Tinkamai ir efektyviai“. Pranešėja – personalo nuomos, rangos ir atrankos kompanijos UAB „Headex Group“ Atrankų grupės vadovė Toma Stonkienė. Verslo technologijų fakulteto II rūmai, 211 auditorija (Vilniaus g. 137).

Vasario 21 d. 12 val. paskaita „Socialiniai tinklai kaip karjeros ir įvaizdžio kūrimo įrankis“. Lektorius – Arūnas Armalis, ryšių su visuomene agentūros „Opinio“ vadovas. Centrinių rūmų Aktų salė (Aušros al. 40).

Vasario 21 d. 15.30 val. seminaras „Kūrybiškas problemų sprendimas“. Lektorė – „Headex Group“ kandidatų pritraukimo projektų vadovė Onutė Raščiuvienė. Verslo ir technologijų fakulteto I rūmai, 212 auditorija (Aušros al. 40).

Vasario 22 d. 14 val. pokalbis apie darbo paieškas „Sėkmingos karjeros formulė“. Lektorė – UAB „Personalo valdymo sistemos“ direktorė Sonata Jasėnaitė. Centrinių rūmų Konferencijų salė (Aušros al. 40).

Vasario 26 d. 11.30 val. Veido mankštos metodo Revitonica pristatymas: biomechaninis veido ir kaklo raumenų senėjimas, metodo taikymas koreguojant veido ovalą, kaklo raumenų įtampą ir naikinant mimikos raukšles. Su metodu supažindina kineziterapeutė, pirmoji sertifikuota metodo specialistė ir Revitonica mokymų vadovė Lietuvoje Monika Diburienė. Sveikatos priežiūros fakultetas, 102 auditorija (M. K. Čiurlionio g. 16A). Vietų skaičius ribotas, dėl dalyvavimo kreiptis karjera@svako.lt.

Vasario 27 d. 12 val. paskaita „Ieškote darbo? Patarimai, kaip susirasti jį“. Pranešėja – UAB „Personalo valdymo sistemos“ projektų vadovė Dalia Liolytė. Sveikatos priežiūros fakulteto Konferencijų salė (M. K. Čiurlionio g. 16A).

Kovo 2 d. 16 val. alumnams ir ne tik skirtas pokalbis „Susitikime, atraskime, nuveikime“. Darbo su ŠU alumnais patirtimi dalijasi Sonata Tenytė. Centrinių rūmų Konferencijų salė (Aušros al. 40).

Daugiau informacijos apie renginius: el. p. karjera@svako.lt, tel. 8 615 60 180.


Atgal