Joga su augintiniu – aktyviam laisvalaikiui ir gyvūnų gerovei

2024-05-14

Gegužės 11 d. augintiniai ir jų šeimininkai rinkosi Fotografijos muziejaus stogo terasoje, kur vyko nemokamas jogos su augintiniu užsiėmimas. Užsiėmimą vedė profesionali trenerė Mila Mažeikaitė.

Renginį organizavusios Šiaulių valstybinės kolegijos studentės pastebi, kad Šiauliuose nėra daug renginių, skirtų aktyviam laisvalaikiui su augintiniais. Fotografijos muziejaus stogo terasoje susirinkę jogos dalyviai džiaugėsi ne tik puikiu oru, bet ir miesto panorama, kuri tiek šeimininkams, tiek jų augintiniams padėjo atsipalaiduoti, kokybiškai ir netradiciškai praleisti šeštadienio rytą.

Ši iniciatyva turėjo ir svarbią misiją – kvietė prisidėti prie gyvūnų globos namų „Šiaulių letenėlė“ gyventojų gerovės. Jogos užsiėmimo  metu surinktos lėšos, ėdalas, žaislai tą pačią dieną nukeliavo į gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“. Įstaigos darbuotojams pavasaris – vienas įtempčiausių metų laikų.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems ir prisidedantiems prie gyvūnų globos namų augintinių gerovės!

Jogos su augintiniais užsiėmimą organizavo Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programos II kurso studentės: Diana Kozlova, Paloma Milinkauskaitė ir Deimantė Sirbikytė.

Renginio akimirkos užfiksuotos ir vaizdo įraše


Atgal