Jaukiame susitikime – sveikinimai geriausiems studentams

2021-04-09

Balandžio 9 dieną Sveikatos priežiūros fakulteto administracija nustebino sėkmingiausiai rudens sesiją įveikusius studentus – juos pakvietė į jaukų nuotolinį susitikimą, kuriame buvo aptarti semestro rezultatai, pasidžiaugta bendrais pasiekimais.

Fakulteto pirmūnai sveikinami kasmet – tokią tradiciją Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas puoselėja jau ne vienerius metus.

Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė susitikimo metu džiaugėsi studentų vienybe, aktyvumu, sėkmingu bendradarbiavimu.

Fakulteto prodekanė Laima Leščinskienė susitikimui paruošė įdomių faktų apie studentų gyvenimą, įvairius studentavimo etapus.

„Didžiuojamės studentais, kurie geba puikiai derinti skirtingas veiklas, mokslus, skiria dėmesio ir visuomeninei veiklai, savanorystei“, – kalbėjo fakulteto atstovai.

Ypatingo dėmesio už puikius akademinius pasiekimus sulaukė šios studentės: Socialinį darbą studijuojančios Toma Vaitekūnė, Gabrielė Radavičiūtė, Lina Kankalė, Jurgita Benienė, Jolanta Buinevičienė, Laura Janulevičienė, Rita Sabalienė, Daiva Višinskė ir Monika Jurgutienė, Bendrosios praktikos slaugos trečiakursė Ingrida Kazragytė ir Kosmetologijos studijų programos atstovės Karina Vlasovaitė,  Kristina Kalinauskaitė, Greta Petraitytė ir Raminta Šeputytė.

Studentai, paklausti, koks yra raktas į akademinius pasiekimus, vardijo nemažai  svarbių veiksnių: tikslingą laiko planavimą, maksimaliai produktyviai išnaudojamą laisvą laiką, papildomą domėjimąsi, savarankišką darbą, aktyvų dalyvavimą mokymosi procese, smalsumą, terminų laikymąsi, įkvėpimą, motyvaciją, režimą, nuoseklumą, susikaupimą, atsakomybę už savo darbus.

Susitikime dalyvavusius studentus pasveikino grupių kuratoriai, katedrų vedėjai. Fakulteto administracija džiaugėsi, kad studentai yra lankstūs, geba prisitaikyti prie sudėtingų sąlygų: net ir mokantis nuotoliniu būdu, jiems pavyko pasiekti puikių akademinių rezultatų.

Studentams linkėta taip pat sėkmingai kaip rezultatų studijose siekti visų tikslų ir svajonių.

Studentai savo ruožtu dėkojo už tokį malonų siurprizą, jiems skirtą dėmesį.

Šypsenos, nuoširdūs linkėjimai, teigiamos emocijos – visa tai mums visiems labai reikalinga šiuo metu! Sėkmės studijose ir toliau!


Atgal