Įvyko „Erasmus+“ dėstytojų atrankos

2022-01-20

Sausio 13 d. įvyko Tarptautinių ryšių skyriaus organizuota dėstytojų atranka vykti į mainų programos „Erasmus+“ dėstymo ar mokymo(si) vizitus į Europos Sąjungos ir kitas šalis. Atranka vyko nuotoliniu būdu, „Google Meet“ platformoje.

Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojai planuoja vykti į Ispaniją, Portugaliją, Bulgariją, Rumuniją, Latviją, Turkiją, Albaniją, Sakartvelą (Gruziją), Bosniją ir Hercegoviną, Dominikos Respubliką, Moldovą ir Ukrainą.

Atrankoje iš viso dalyvavo 19 kolegijos dėstytojų iš Vadybos ir komunikacijos, Verslo ir apskaitos, Inžinerijos mokslų, Transporto inžinerijos, Informatikos mokslų, Biomedicinos mokslų ir Reabilitacijos katedrų.

Vizitus planuojama įgyvendinti 2021–2022 m. m. pavasario semestre.

Pasinaudoti mainų programos galimybėmis gali visi Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojai. Dėl mainų programos teikiamų galimybių darbuotojai kviečiami kreiptis į Tarptautinių ryšių koordinatorę Ramintą Kudrickaitę, tel. (8 41) 43 37 93, mob. 8 629 34 951, el. p. r.kudrickaite@svako.lt, 206 kab.  

Daugiau informacijos apie personalo mobilumus skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje: https://svako.lt/lt/apie-mus/tarptautiniai-rysiai/erasmus-personalo-mobilumas.


Atgal