Įteikti pirmieji šių metų diplomai

2019-02-01

Šiandien Šiaulių valstybinėje kolegijoje šventė – įteikti pirmieji 2019-ųjų metų diplomai. Juos gavo studijas su gretutine vadybos kryptimi pasirinkę studentai.

Vasario 1 d. profesinio bakalauro diplomai įteikti Elektros energetikos ir Transporto logistikos technologijų su gretutine vadybos kryptimi studentams – studentai gavo dvigubo kvalifikacinio laipsnio diplomus.

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė Natalija Šedžiuvienė sveikindama studentus džiaugėsi sėkminga studijų pabaiga. Aukštosios mokyklos vadovė pabrėžė, kad gavus dvigubo kvalifikacinio laipsnio diplomus atsiveria plačios galimybės. Studentams buvo palinkėta nenustoti mokytis, toliau kaupti inovatyvias mokslu grįstas žinias ir tvirtais žingsniais žengti svajonių karjeros link.

Absolventus pasveikino ir Šiaulių valstybinės kolegijos socialiniai partneriai. Studentams žodį tarė „UAB „Transmėja“ generalinė direktorė Rima Braziulienė. Su šia įmone kolegija jau ne vienerius metus palaiko glaudžius ryšius, „Transmėja“ siūlo praktikos galimybes, dalis studentų iškart po praktikos lieka įmonėje dirbti. 

Vasario 8 d. bus įteikti 47 diplomai Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventams. Du studentai iš šio būrio gaus diplomus su pagyrimu.

Didžioji dalis diplomų bus įteikta birželio mėnesį – studijas baigs beveik penki šimtai būsimųjų specialistų.

Iš viso 2019 m. Šiaulių valstybinėje kolegijoje diplomai bus įteikti kone 600 studentų.

Bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas startuos birželio 1-ąją, tačiau jau dabar galima kreiptis į kolegijos Priėmimo tarnybą ir konsultuotis – visi tie, kurie galvoja apie aukštąjį išsilavinimą, kviečiami drąsiai domėtis studijų galimybėmis.

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“


Atgal