Įteikti pirmieji šių metų diplomai

2017-01-30

Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų fakultetuose įteikti pirmieji šių metų diplomai: apgynę baigiamuosius darbus, juos gavo pusšimtis Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentų, taip pat 9 studentai, mokęsi Aplinkos apsaugos su gretutine vadybos kryptimi, ir 3 studentai, baigę Transporto logistikos technologijų studijų programą su gretutine vadybos kryptimi. 

Išleidžiame pusšimtį slaugytojų

Bendrosios praktikos slaugos studijų programą sėkmingai baigė 49 studentai, 1 iš jų – vaikinas. Darius Adomavičius, Vilda Armonienė ir Gintarė Bagučianskaitė gavo diplomus su pagyrimu.

Tai jau 13-oji bendrosios praktikos slaugytojų, parengtų Šiaulių valstybinėje kolegijoje, laida. 

Bendrosios praktikos slauga – viena iš populiariausių studijų programų, vykdomų mūsų kolegijoje. Kasmet surenkamos didelės grupės studentų, norinčių tapti bendrosios praktikos slaugytojais. 2016–2017  mokslo metus Sveikatos priežiūros fakultete pradėjo 230 šios studijų programos studentų, iš jų 66 – pirmakursiai. Bendrosios praktikos slaugos studijos, kitaip nei daugelis kitų studijų programų, vykdomų kolegijoje nuolatine forma, trunka 3,5 metų.

Dauguma studentų paskutiniame kurse jau turi nuolatinę darbo vietą, neretai ji užsitikrinama dar praktikų metu. Bendrosios praktikos slaugos programos absolventai gali dirbti klinikose, ligoninėse, poliklinikose, asmens sveikatos priežiūros centruose, ambulatorijose ir kitose visų lygmenų asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Studijos su gretutine vadybos kryptimi

Nuo 2013–2014 m. m. Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, įstoję į Aplinkos apsaugos, Elektros energetikos ir Transporto logistikos technologijų studijų programas, antrame kurse gali papildomai pasirinkti gretutinės vadybos krypties studijas. Gretutinės krypties studijos suteikia galimybę įgyti papildomų žinių, praktinių gebėjimų ir patirties, reikalingos norintiems dirbti vadybinį darbą savo srityje ir siekiantiems didesnių įsidarbinimo galimybių. 

Diplomai penktadienį įteikti 9 studentams (1 vaikinui ir 8 merginoms), baigusiems Aplinkos apsaugos studijas su gretutine vadybos kryptimi. Reda Gotautaitė studijas baigė su pagyrimu.

Transporto logistikos technologijų studijų programą su gretutine kryptimi baigė 3 studentai (2 merginos ir vaikinas). 

Iš viso šiemet studijas kolegijoje baigs apie 780 studentų. 

Sveikiname pirmuosius šių metų absolventus! Sėkmės profesiniame kelyje!

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“. 

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė


Atgal