Iš Lietuvos kolegijų kroso varžybų – su I vietos taurėmis!

2023-05-04

Gegužės 3 d. Kauno r., Girionyse, vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Kauno technikos, Vilniaus ir Šiaulių valstybinės kolegijų merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, susumavus 500 metrų bėgimo rungties rezultatus, kroso taurės varžybų nugalėtoja tapo Šiaulių valstybinės kolegijos merginų komanda! Sveikiname šauniąsias studentes – Simoną Balčienę (SD22), Evą Žemėpatytę (K22), Dovilę Kvedaraitę (KNZ22), Laurą Jankovskytę (KNZ21), Auksę Kalnikaitę (VAD22) ir Kamilę Juknevičiūtę (K22).

Antrąją vietą laimėjo Kauno kolegijos merginos, trečiąją – Vilniaus kolegijos lengvaatletės.

Dovilė Kvedaraitė (KNZ22) 500 metrų bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanota aukso medaliu (1.25.08), Simona Balčienė (SD22) asmeninėje įskaitoje pelnė bronzos medalį (1.33.02).

ŠVK vaikinai 1000 metrų bėgimo rungtyje taip pat neturėjo lygių, iškovojo I vietą ir džiaugėsi aukso medaliais. Vaikinų komandai atstovavo Deividas Rastokas (AEI22), Mikas Montvilas (IST22), Paulius Cibulskis (KNZ22), Leonardas Orlakas (S22), Edvinas Jankauskas (ATE22) ir Tadas Baracevičius (GLV22).

Antrąją vietą iškovojo Vilniaus kolegijos komanda, treti liko Kauno kolegijos vaikinai.

Deividas Rastokas (AEI22) 1000 metrų bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje buvo apdovanotas sidabro medaliu (2.35.05), Mikas Montvilas (IST22) asmeninėje įskaitoje iškovojo bronzos medalį (2.35.09).

Studentus varžyboms ruošia Šiaulių valstybinės kolegijos kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Dėkojame sportininkams, garsinantiems mūsų aukštosios mokyklos vardą!