Iš kroso varžybų grįžo su apdovanojimais

2017-05-11

Gegužės 10 d. Girionyse (Kauno raj.) vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos. ŠVK merginos jose iškovojo antrą vietą, vaikinai – trečiąją.

Į varžybas atvyko Alytaus, Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Klaipėdos valstybinės, Marijampolės, Vilniaus, Vilniaus technologijų ir dizaino ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijų merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, susumavus 500 m bėgimo rungties rezultatus, kroso taurės varžybų II vietos laimėtoja tapo Šiaulių valstybinės kolegijos merginų komanda: Aistė Labanauskaitė (VRV14), Iveta Dutkina (KNZ15), Laura Jankauskaitė (KNZ16), Ieva Dulaitytė (BPS16) ir Deimantė Sakalauskaitė (KNZ16).

Aistė Labanauskaitė (VRV14) buvo nepralenkiama 500 m bėgimo rungtyje (1:25:9), ji asmeninėje įskaitoje apdovanota aukso medaliu.

ŠVK vaikinai 1000 m bėgimo rungtyje iškovojo III vietą. Geriausiai tarp vaikinų sekėsi Simonui Steponavičiui (S15), kuris buvo greičiausias iš visų dalyvių (2:28:4) ir asmeninėje įskaitoje laimėjo auksą.

Vaikinų komandai taip pat atstovavo šie studentai: Justinas Vaigauskis (ATE15), Kevinas Olišauskis (F16), Gytautas Pagojus (AE15), Deividas Montvilas (AE14) ir Raigardas Grigorjevas (S16).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“.