Informacinis susitikimas „Koleginės studijos – įvairaus amžiaus studentams“

2022-02-22

Šiaulių valstybinė kolegija jau pajuto aktyvesnį susidomėjimą studijomis, pagausėjo užklausų ir įvairių klausimų iš studijas Šiauliuose planuojančių žmonių.

Aukštoji mokykla pasirengusi nuolat organizuoti nuotolines konsultacijas stojantiesiems, kviečiame dalyvauti.

Norinčius individualių konsultacijų raginame susisiekti jau dabar: telefonu 8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt.

Aktualiausia informacija stojantiesiems skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje: https://svako.lt/lt/stojantiesiems/priemimas-i-svk.

Siekdami besidomintiems studijomis asmenims suteikti kuo daugiau išsamios informacijos apie galimybes studijuoti, vasario 23 d. 18 val. organizuojame informacinį susitikimą online „Koleginės studijos – įvairaus amžiaus studentams“.

Nuotolinio susitikimo metu aptarsime:
1. Minimalius reikalavimus stojantiems į Šiaulių valstybinę kolegiją 2022 metais.
2. Konkursinio balo sandarą stojant į Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomas studijų programas.

Susitikime kviečiame dalyvauti moksleivius, jų tėvus, mokytojus, karjeros specialistus ir visus, kuriems aktuali informacija apie stojimo į aukštąją mokyklą reikalavimus.

2022 metų priėmimo aktualijas pristatys Šiaulių valstybinės kolegijos studentų priėmimo specialistė.

Susitikime taip pat dalyvaus psichologė, Šiaulių valstybinės kolegijos Socialinio darbo katedros lektorė Laima Milkintaitė. Kodėl sakoma, kad studijoms amžius – ne kliūtis, o mokymasis visą gyvenimą – realybė? Kokie yra privalumai renkantis studijas vyresniame amžiuje, kas dažniausiai stabdo pradėti studijas, kokios dažniausiai įvardijamos baimės ir kaip jos mažėja pradėjus studijuoti? Į šiuos ir kitus klausimus psichologė kviečia atsakymų ieškoti kartu!

Planuojančių dalyvauti renginyje vasario 23 d. 18 val. prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/m9GkpcFRqovs9Uky5.

Būkite aktyvūs, klauskite ir sužinokite svarbiausius dalykus apie priėmimą į aukštąsias mokyklas 2022 metais!

Primename, kad, esant poreikiui, organizuojamos nuotolinės konsultacijos mokinių ar kitų suinteresuotų asmenų grupėms. Dėl susitikimų online su ŠVK priėmimo specialistais kviečiame susisiekti el. paštu priemimas@svako.lt arba karjera@svako.lt.


Atgal