Informacija Šiaulių valstybinės kolegijos studentams iš Akmenės krašto

2021-11-09

Akmenės rajono savivaldybė, tęsdama bendradarbiavimą su Šiaulių valstybine kolegija, skelbia 2021 m. atrankos konkursą dėl vienkartinių skatinamųjų stipendijų studentams, savo gyvenamąją vietą deklaravusiems Akmenės rajono savivaldybėje.
 
Skatinamąja stipendija siekiama skatinti gerai besimokančius studentus, aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje, savanoriškoje veikloje, remti studentų tiriamuosius, mokslinius ar kitokius darbus (pageidautina – susijusius su Akmenės rajono istorine, socialine, ekonomine, politine ir kt. veikla), remti jaunimo kūrybiškumą ir pasiekimus lyderystės, įvairiose mokslo, meno ir kitose srityse.
 
Pretendentų prašymai ir dokumentai Akmenės rajono savivaldybės administracijoje registruojami interesantų priimamajame „vieno langelio“ patalpose iki lapkričio 22 d. 17.30 val. Taip pat prašymus ir dokumentus iki nurodyto termino galima siųsti el. p. info@akmene.lt.
 
Daugiau informacijos: https://www.akmene.lt/naujienos/skelbiamas-skatinamuju-stipendiju-skyrimo-studentams-ir-mokiniams-konkursas/3541.
 
Kilus klausimams studentai kviečiami kreiptis į Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrių (SAPSS), kuris įsikūręs Šiaulių valstybinės kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, II a., 209 kab. tel.: (8 41) 52 37 69, 8 618 23 958, 8 610 09 154, el. p. studijuskyrius@svako.lt, a.macaityte@svako.lt.


Atgal