Gruodžio 15 dieną – projekto „Šiauliai – jaunimo miestas“ baigiamasis renginys-forumas

2021-12-15

Šiaulių valstybinė kolegija baigia vykdyti Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Šiauliai – jaunimo miestas“. Gruodžio 15 dieną organizuojamas baigiamasis projekto renginys. 

Tai, kokį miestą mato jaunimas, svarbu tiek demografinio tvarumo, tiek miesto turistinio patrauklumo, orientuojantis į jaunų žmonių auditoriją, stiprinimo lygiais. Aukštosios mokyklos įgyvendinamo projekto tikslas – Šiauliams sukurti jaunimui patrauklaus miesto įvaizdžio koncepciją.

Lapkričio 23 ir 30 dienomis vyko diskusijos su jaunimo organizacijų, laisvalaikio organizavimo srities atstovais. Kalbėta apie jaunų žmonių lankytinas vietas Šiauliuose, jaunimo organizacijų siūlomas veiklas, jaunimui aktualius dalykus, kurie galėtų prisidėti prie patrauklesnio miesto įvaizdžio stiprinimo.

Gruodžio 7–8 dienomis organizuotas kūrybinis studentų ir moksleivių hakatonas „Šiauliai – jaunimo akimis“. Jame dalyvavo Šiaulių miesto ugdymo įstaigų gimnazistai ir studentai. Hakatono metu jaunimas kūrė priemonių planą, kuris, tikimasi, prisidės pozicionuojant ir komunikuojant Šiaulius kaip jaunimui patrauklų miestą.

Dvi dienas penkios komandos, sudarytos iš entuziastingų, kūrybingų, atsakingų moksleivių, gimnazistų ir studentų ginčijosi, ieškojo ir sprendė įvairiausius Šiaulių patrauklumo jaunimui aspektus, svarstė, kaip galima būtų pozicionuoti ir komunikuoti miestą, kad jaunimas puikiai jaustųsi Šiauliuose ir norėtų čia gyventi, mokytis ir dirbti...

Komandos iš Šiaulių valstybinės kolegijos, miesto gimnazijų ir Profesinio rengimo centro savo vizijas pristatys projekto baigiamajame renginyje-forume „Šiauliai – jaunimo miestas“, vyksiančiame gruodžio 15 d. 15 val.

Hakatono mentorės – Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojos – Erika Jonuškienė, Daiva Labanauskaitė, Renata Šivickienė, Žaneta Kavaliauskienė ir Virginija Latvėnienė džiaugėsi kūrybišku komandų bendradarbiavimu, entuziazmu, meile savo miestui. Jaunimui linkėta su tokiu pačiu užsidegimu ir meile pristatyti savo vizijas baigiamajame renginyje. Kviečiame visus dalyvauti!

Projekto baigiamasis renginys-forumas „Šiauliai – jaunimo miestas“ vyks gruodžio 15 d. 15 val. nuotoliniu būdu Zoom platformoje.

Prisijungimo nuoroda:
https://zoom.us/j/99000870272?pwd=ZlZtbTN3MGl5UXNSQlpUTjl3MHFuUT09
Meeting ID: 990 0087 0272
Passcode: 501644

Renginio informacija feisbuke: https://www.facebook.com/events/443713937147106.

Renginio transliaciją stebėkite čia: https://www.youtube.com/watch?v=o01J1vVctwU.

Projektas „Šiauliai – jaunimo miestas“ jau suteikė galimybę išgirsti Šiaulių miesto jaunimo, taip pat jaunų žmonių, lankančių miestą turizmo ir laisvalaikio tikslais, nuomonę, padėjo atrasti jų išskiriamus, aktualius miestui būdingus bruožus, skatino ieškoti naujų būdų, kaip pagerinti miesto įvaizdį, patraukliai pristatyti Šiaulius.

Numatomi projekto rezultatai prisidės prie programos prioriteto – „Šiaulių miesto įvaizdžio gerinimas: istorinis, kultūrinis, socioedukacinis ir bendruomenės gerovės kūrimo aspektai“ – įgyvendinimo.

Projekto partneris – Šiaulių turizmo informacijos centras. Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.


Atgal