Gegužę skelbiame prisiminimų ir jaukių pokalbių mėnesiu!

2021-05-13

Studijų metais visuomet buvai matomas ir nė vienas kolegijos renginys neįvykdavo be tavęs? Laukia puiki proga visa tai prisiminti ir gal net pakartoti! Kada, jei ne atšilus orams, pats geriausias metas planuoti malonius susitikimus su seniai matytais žmonėmis?

Nesvarbu, prieš kiek metų jūs palikote savo Alma Mater… Visus alumnus raginame gegužės 20-ąją pasižymėti kalendoriuje ir kviečiame į studentiškų dienų prisiminimų popietę online.

Gegužės 20 d. 17.30 val. Šiaulių valstybinė kolegija kviečia tave nors trumpam nuotoliniu būdu sugrįžti į savo aukštąją mokyklą!

Jeigu praeidamas pro šalį vis pagalvoji, kad būtų smagu čia užsukti, pasidalinti įspūdžiais su dabartiniais studentais, o galbūt ir savo patirtimi, idėjomis prisidėti prie studentiško gyvenimo įvairovės, susitikime nuotoliniame renginyje ir tęskime bendravimą toliau!

Jokių formalumų. Jokių įsipareigojimų. Tiesiog jaukus vakaras kartu. Prisijunk, dalinkis gera nuotaika. Pasikviesk ir draugą ar draugę iš studijų laikų, su kuriais vis nerandi laiko susitikti :)

Renginio metu klausysimės pranešimo „Kaip padėti išlikti mūsų smegenims „jaunoms“, trumpai pristatysime mūsų aukštosios mokyklos pokyčius, sveikinimo žodį prisijungusiems tars ŠVK direktorė, fakultetų atstovai.

Prašome skirti kelias minutes išankstinės registracijos formai užpildyti: https://forms.gle/EqiAC7RpP3ubxk3S6. Registruotis kviečiame iki gegužės 19 dienos 12 val.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu karjera@svako.lt arba telefonu 8  615 60 180.

Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, medžiaga naudojama viešinimui.

Išsamesnė renginio programa bus paskelbta netrukus.


Atgal