„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ užbaigtas kūrybiškumą ugdančioje paskaitoje

2022-12-28

Gruodžio 15 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko interaktyvi paskaita „STORY(RE)TELLING – įrankis auginti ir augti“.

Paskaitos lektorius Gintaras Ignatavičius – storyselling'o pradininkas Lietuvoje, „Mokymų akademijos“ įkūrėjas, parduodančių istorijų klubo „StorysellingLAB“ įkūrėjas ir konferencijos RETURN ON STORIES organizatorius.

Ši interaktyvi paskaita – Šiaulių valstybinės kolegijos tradiciškai organizuojamo „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ baigiamasis renginys. Šiemetinį festivalį užbaigusios paskaitos metu siekta atidžiau pažvelgti į galimybę per istorijų pasakojimą prisidėti prie asmenybės ir bendruomenės, kurioje formuojasi jaunas žmogus, ūgties.

Paskaitoje sulaukta su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų, kuriems kūrybinis mąstymas, inovatyvios idėjos yra kasdienio darbo dalis.   

Svečias dalijosi savo patirtimi ir žiniomis apie istorijų pasakojimą ir jų svarbą kasdienybėje, kalbėjo apie įpročius, ugdančius kūrybiškumą, aptarė įgūdžius, kuriuos reikia nuolat treniruoti, kad gebėtume įtaigiau pasakoti istorijas.

Kalbėta apie istorijų reikšmę, jų kūrimo elementus, pasakojimų (arche)tipus. G. Ignatavičius gyvenimiškais pavyzdžiais įkvėpė ir motyvavo renginio dalyvius ieškoti netikėtų sprendimų kūrybiškumui auginti. 

Dalyviai puikiai įvertino paskaitos lektorių – teigė, kad susitikimas buvo aktualus, įtaigus, įtraukiantis. Tikimasi išgirstą medžiagą panaudoti praktikoje. Paskaitos klausytojai tvirtino, kad ir ateityje dalyvautų panašiuose renginiuose, kurie motyvuotų generuoti naujas idėjas, skatintų netradicinį mąstymą.
 


Atgal