Finalinėse merginų krepšinio varžybose – III vieta

2018-04-13

Balandžio 11 d. Klaipėdos valstybinėje kolegijoje vyko XVIII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės merginų krepšinio varžybos. ŠVK sportininkės tapo 3 vietos prizininkėmis.

Pirmąją vietą iškovojo Kauno kolegijos komanda, antroji liko Vilniaus kolegija. Šiaulių valstybinės kolegijos merginų komanda pusfinalyje nusileido Vilniaus kolegijos komandai. Mažajame finale mūsų merginos susitiko su Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda, iškovojo trečiąją vietą, džiaugėsi taure ir bronzos medaliais.

Šiaulių valstybinės kolegijos komandai atstovavo šios studentės: Iveta Dutkina (KNZ15), Goda Verbickaitė (BA15), Deimantė Urbietytė (KNZ15), Liveta Kačerauskaitė (MT16), Gabrielė Kreimerytė (OK16), Neringa Čereškaitė (K16) ir Dovilė Hilbrektaitė (K16).

Komandą varžyboms ruošia kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.